Sobota 25. září 2021
Svátek má Zlata
Archivováno

Korozluky - Jednotka podnikových hasičů Pasec litvínovské společnosti Agency of Security nacvičovala způsoby zásahů u dopravní nehody, vyproštění zraněných z havarovaného auta i následné hašení požáru automobilu, a to v areálu podniku Maurice Ward Grup Korozluky na Mostecku. Velitel jednotky SDH Pasec Pavel Krajník uvedl, že sobotní nácvik je další v řadě pravidelného proškolení ponikových hasičů.

 

Jednotka podnikových hasičů Pasec nacvičovala zásah u dopravní nehody. Foto: Jan Vraný

Hasiči Pasec využili možnosti a cvičení tentokrát uspořádali v areálu společnosti v Korozlukách ve spolupráci s libereckými zdravotníky z Rescue teamu. Hasiči si tak mohli vyzkoušet nejrůznější způsoby vyproštění osob z havarovaného auta všemi dostupnými prostředky a následně poskytnout první pomoc zraněným.Figurantkou v havarovaném autě jim byla ředitelka společnosti Maurice Ward Grup Korozluky Alena Raczová, která se úlohy zhostila na výbornou.

Cvičení podnikových hasičů Pasec si nenechala ujít ani šéfka litvínovské společnosti Agency of Security Magdalena Mourková, která jednotku podnikových hasičů zastřešuje. S výsledkem nácviku byla nakonec spokojená. Zásah hasičů si v sobotu nenechali ujít pracovníci podniku v Korozlukách ani mnozí místní obyvatelé.

"Cvičení bylo uspořádáno v rámci Krušnohorského poháru, který pravidelně pořádá automobilové závody do vrchu. Právě na nich tradičně naše jednotka hasičů asistuje jako požární a zdravotnický dozor. Velké poděkování za dobrou spolupráci patří i firmám Schoeller centrum, Posmayspol a společnosti EISC," říká velitel jednotky SDH Pasec Pavel Krajník.

FOTOGALERIE:

 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací