Neděle 20. leden 2019
Svátek má Ilona

Most - Jedna část stezky pro pěší, bruslaře a cyklisty okolo areálu Benedikt bude vypadat jinak a bude bezpečnější. Auta se tu dál nemají plést do cesty sportovcům v prostoru u někdejšího motorestu.

Problematický úsek začíná u motorestu a vede podél amfiteátru. Jednu silnici zde využívají motoristé směřující na parkoviště a sportovci, kteří zde nemají vlastní dráhu. Jejich stezka se posune směrem k pódiu a bude oddělená od automobilového provozu.

Radní už schválili zadání veřejné zakázky na vybudování chodníku pro pěší a cyklostezky na Benediktu. Předmětem zakázky je úprava stávající trasy in-linové dráhy v Mostě v lokalitě Benedikt z důvodu oddělení provozu cyklistů a bruslařů od automobilové dopravy, úprava stávajícího oplocení, výstavba nového veřejného osvětlení podél cyklostezky a nového chodníku a rekonstrukci stávající komunikace v celkové délce 472 metrů.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací