Zprávy z Mostu

VIDEO: Muž z Chánova pravidelně v opilosti vyhrožuje sebevraždou a zaměstnává záchranáře

Reklama

Most - S pravidelnou přesností o sobě dává vědět třipadadesátiletý muž z chánovského sídliště na Mostecku. Pokaždé, když se napije hrozí, že spáchá sebevraždu. V nejvyšším sedmém patře i tentokrát hrozil, že skočí dolů.

Na opilého muže balancujícího v otevřeném okně a pokřikujícího, že skočí upozornil anonym mostecké strážníky na tísňové lince 156. Velitel směny mosteckých strážníků Petr Letalik podotkl, že neprodleně po telefonickém ohlášení vyjela na místo hlídka Městské policie Most.

Ta v sedmím patře nalezla silně podnapilého muže, který křičel, že už nechce žít. "Nemám peníze a nechci už žáít. Nechte mě zemřít," říkal sebevrah.

Na místo posléze přijela i osádka záchranné služby a státní policisté. Stejný muž ale záchranáře zaměstnává opakovaně, pokaždé když se napije. Má totiž sklony k demonstrativní sebevraždě.

Úmysl ukončit svůj život skokem totiž "provádí" i několikrát do týdne. 

VIDEOREPORTÁŽ ZE ZÁSAHU U SEBEVRAHA:

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 18. říjen 2016

  Litvínov - Hokejisté Litvínova na domácí ledové ploše hostili v úterý v podvečer hokejisty Mountfield Hradec Králové. Dramatické utkání mělo dynamický náboj až do samotného konce. V osmapadesáté minutě Litvínov vyrovnal a po prodloužení tak nakonec Verva vyhrála 3:2. Domácí se tak radují ze dvou bodů.

 • 18. říjen 2016

  Most - Čtvrtým rokem po sobě okořenili stolní hokejisté podzimní část sezóny akcí s názvem 24 hodin stolního hokeje. Letos poprvé byl tento neobvyklý turnaj zařazen do projektu ČUS – Sportuj s námi a v mosteckém Středisku volného času se při něm představila více než stovka hráčů a hráček.

 • 17. říjen 2016

  Mostecko - Sobotní první semifinálové zápasy a nedělní odvety poslaly do letošního finále DRFG Mostecké ligy první a druhý tým základní části, tedy Gamblers Most a FC Jeptišky. Byť oba týmy vzhledem ke svým výsledkům v základní části platily za favority, přesto si před víkendem nemohly být postupem jisty. V rolích vyzyvatelů se jim totiž postavila silná mužstva Hospoda ULITA a GMS Most.

Co se chystá

 • 20. říjen 2016

  Most - Členové místního Svazu bojovníků za svobodu položí 27. října při příležitosti výročí vzniku samostatného Československa květiny a věnce u sochy Tomáše G. Masaryka. Jejich setkání se uskuteční v obřadní síni magistrátu. Pietní akt by měl začít zhruba ve čtvrt na tři odpoledne, zvána je i široká veřejnost.

 • 18. říjen 2016

  Most - Příznivci a fanoušci undergroundové hudby v pátek slaví svátek. Mostecký music club Metro totiž opět rozvibruje Drum & Bass a tentokrát se je na co těšit. Do Mostu totiž zavítá český DJ a producent Rido.

 • 18. říjen 2016

  Kadaň - Oblíbená hudební skupina Katapult opět míří do Kadaně. Tentokrát v rámci nového tour „Kladivo na život".

 • 17. říjen 2016

  V oblastním muzeu v Mostě bude v listopadu rušno. Návštěvníci se můžou těšit na dvě výstavy a dva přenáškové cykly. Dozvědět se tu můžete něco například o bitvě u Chlumce, nebo se podívat do minulosti Mostecka. Mimo to vás ale také čekají výstavy "Chleba za milion" a předsavení navráceného barokního obrazu "Vražda jeptišek v Mostě".

 • 15. říjen 2016

  Most, Ústecký kraj - Festival určený zejména pro začínající regionální kapely Festklip zvolí nejlepší hudební klipy. Vyhlášení vítězů zůstává v Mostě. Náš zpravodajský server bude slavnostní večer vysílat v živém přenosu.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.