21. února 2017 Svátek má Lenka

Most - Čtyři hodiny stresu zažil dnes odpoledne zdravotnický personál mosteckého kojeneckého ústavu. Čtyřicetiletá žena si totiž odnesla své devítiměsíční dítě, které jí bylo soudně odebráno a umístěnov kojeneckém ústavu.

Psychicky narušená žena z Janova přišla v odpoledních hodinách navštívit své miminko. I s dítětem posléze utekla a ukrývala se. Vzápětí se rozjelo rozsáhlé pátrání po "únoskyni" a hlavně po malém dítěti.

Do pátrání se zapojili policisté z hlídkové služby, obvodů ale i kriminalisté. Ti všichni se zaměřili na příbuzné a známé "únoskyně" a navštěvovali adresy, kde by se žena mohla s dítětem ukrývat.

Tentokrát policii nepomohlo ani zaměření mobilního telefonu. Nakonec v podvečerních hodinách kriminalisté po téměř čtyřech hodinách usilovného pátrání přece jen ženu nalezli, když se vrátila do svého bytu na janovském sídlišti. Na místě proto zasahovala i záchranná služba a policisté posléze ve spolupráci s pracovníky sociálního odboru odvezli miminko zpět do kojeneckého ústavu.

 

 

 

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.