Pondělí 21. září 2020
Svátek má Matouš
Archivováno

Most - Ve stejný den, ve stejnou hodinu po celé České republice a letos poprvé i v Polsku se v neděli v 15.00 hodin uskutečnil 5.ročník Závodů kočárků, tedy zavodu ve sportovní chůzi. V mosteckém parku Šibeník se do závodu zapojily desítky rodičů. Akci v Mostě uspořádalo Mateřské centrum Barborka při Krušnohorském centru pro rodinu. 

 

Na start se s kočárky v parku Šibeník postavili i otcové. Foto: Jan Vraný

Soutěžilo se hned v několika kategoriích: závody s kočárky Maminky, závody Tatínkové, závody celé Rodiny (maximálně 3 členové rodiny se při závodech drží za madlo kočárku současně), závody dětí na Odrážedlech a závody dětí s kočárkem – Panenkou.

Součástí závodů byl po celé odpoledne v parku Šibeník doprovodný program pro rodiny. „Chtěli jsme doprovodným programem upozornit ve městě na téma bezpečnosti dětí doma i na silnicích," uvedla koordinátorka akce Ilona Radicsová. Prezentoval se tam rovněž Tým silniční bezpečnosti a psovodi Městské policie v Mostě, kteří předvedli ukázky služební kynologie. Po celý den závody moderoval Zdeněk Lukesle.

FOTOGALERIE:

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací