Sobota 26. květen 2018
Svátek má Filip
Archivováno

Bečov - Obec Bečov na Mostecku, kde je jedna z nejvyšších nezaměstnaností v okrese, má být bezpečnější a klidnější. Potvrdil to šéf mostecké policie Jiří Volprecht svým podpisem na dohodě se starostkou Jitkou Sadovskou. Pomůže to?

 

"Podepsaný dokument se týká vzájemné spolupráce a společného postupu při zabezpečování místních úkolů na úseku veřejného pořádku," tlumočila obsah dohody mluvčí mostecké policie Alena Bartošová.

Boj proti kriminalitě a ochrana veřejného pořádku má být kvalitnější, ale zároveň jednodušší a hospodárnější. "Dohoda se týká také situace v dopravě.  Obě strany budou spolupracovat i na poli prevence," dodala Bartošová.

Policisté budou podle dokumentu spolupracovat i s místními strážníky. Týká se to hlavně efektivního nasazování hlídek obou složek, vyhodnocování bezpečnostní situace a předávání informací.

 

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací