Zprávy z Mostu

Poznáte mrtvého utonulého muže? Policie žádá veřejnost o pomoc

Reklama

Most/Chomutov - Poznáte mrtvého muže? Policisté se totiž obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při odhalení totožnosti mrtvého muže, který připlaval po Chomutovce.

V ranních hodinách v sobotu dne 10. srpna objevila skupina cyklistů na konci cyklostezky nedaleko bývalého Třetího mlýna v korytu potoka Chomutovka mrtvolu utonulého muže. Kriminalisté v současné době pátrají po jeho totožnosti.

"Prověřili jsme veškeré policejní databáze a byla provedena pátrací akce v širším okolí nálezu těla. Jediným vodítkem ale stále zůstává pouhý kousek oděvu, koupací šortky, ve kterých byl mrtvý muž oblečen," popsala mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová s tím, že soudní pitva neprokázala, že by na smrti tohoto muže měla vliv cizí osoba.

Policejní popis utonulého neznámého muže

K popisu osoby bylo zjištěno, že se jedná o muže bílé pleti ve věku kolem 25 let, střední postavy, výška přibližně 189 centimetrů, světle hnědé, nakrátko střižené vlasy na ježka do délky 1 centimetr s výraznějšími čelními kouty. Hnědé oči, upravený vous od kotlet po hranu dolní čelisti v šíři přibližně 2 centimetry a přes bradu ke středu dolního rtu. Obočí pěstěné, vytrhané nad kořenem nosu a podél horního obrysu. Zjištěna chirurgickým šitím ošetřená stará jizva umístěná vodorovně přímo pod pravou nosní dírkou v délce přibližně 1,5 centimetru. Další výrazné markanty ani tetování nezjištěny. Chrup úplný, zdravý s menším stomatologickým zásahem. Mrtvola muže byla oblečena pouze do obnošených koupacích šortek zn. H+M v modrobílé barevné kombinaci se vzorem květů.

"Žádáme veřejnost o spolupráci při ustanovení totožnosti neznámého muže. V případě jakékoliv informace k totožnosti tohoto muže se prosím obraťte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158," uvedla policistka Hyšplerová.

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 22. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Vzlet vrtulníku letecké záchranné služby nesoucí název "Barča" si v sobotu vyžádala srdeční slabost, která postihla muže z Horního Jiřetína. Ten zkolaboval ve svém domě a na místo vedle sanitky byl nakonec povolán i vrtulník. Potvrdil to mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník.

 • 22. říjen 2016

  Duchcov – Nebývale velký zájem projevili lidé o výlov rybníku Barbora v Duchcově, který se konal v sobotu 22. října. Přišly stovky a stovky návštěvníků, pro které byl připraven živý přenos z dění u vody na velkoplošnou obrazovku, živá muzika či rybí speciality.

 • 21. říjen 2016

  Lom - Hned dvě dopravní nehody téměř ve stejný okamžik zaměstnaly záchranáře na Litvínovsku. Ke střetu dvou osobních aut došlo nejprve na křižovatce v Lomu. Karambol se obešel naštěstí bez zranění. Zároveň záchranáři vyjížděli na silnici mezi Loučnou a Osekem, kde havarovala mimo vozovku řidička osobního auta, ve kterém cestovalo i šestileté dítě. Auto po nárazu do stromu skončilo na boku.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.