Sobota 10. prosinec 2022
Svátek má Julie
Archivováno

Most - Přinášíme důležitou informaci pro všechny, kteří rádi tančí a chtěli by tak činit pod vedením zkušených trenérů. Úspěšná mostecká street dance taneční skupina The Fact totiž pořádá velký nábor zájemců do svých řad.

2306fact

Promo k velké náborové akci této taneční skupiny jste mohli vidět na vlastní oči přímo v ulicích našeho města a také v obchodním centru Central Most a to ve středu 22. června.

„Cílem této pouliční akce bylo propagovat naši taneční skupinu. Lidem jsme předvedli sérii tanečních vystoupení a freestylů, a to přímo na ulici, kde jsme také rozdávali letáky. Díky ředitelce Centralu Markétě Wicherové jsme se mohli předvést i v tomto obchodním centru. A samozřejmě nechyběli ani moderátoři PEchi a Motla. Tyto předváděcí akce jsou tradicí naší skupiny již 5 let. Nechali jsme se inspirovat HipHopovou kulturou, která vznikla na ulicích v New Yorku," uvedla Alena Karlovská, vedoucí skupiny The Fact.

Závěrečná show

Pokud jste tanečníky v ulicích Mostu nezastihli, nenechte si ujít jejich závěrečnou show, která se koná v pátek 24. června od 17 hodin v Zuš F.L. Gassmanna. Zde uvidíte kompletní sestavu tanečníků The F.A.C.T. a touto svojí show ukončí pro ně velmi úspěšnou taneční sezonu roku 2015/2016. Vstupné na show je dobrovolné.

Úspěchy skupiny

Street dance skupina získala v letošní taneční sezoně 10 zlatých, 5 stříbrných a 5 bronzových medailí plus 1x vítězství v kategorii nejlepší choreografie a to v různých tanečních soutěžích v naší republice. O medaile se postarali skoro všichni členové skupiny a podle slov Aleny Karlovské jim za to a za jejich velké nasazení a velké taneční nadšení patří obrovské poděkování. „Přes letošní úspěch nechceme ustrnout a už teď máme na další sezonu ještě vyšší cíle. Stále je totiž co zlepšovat," zakončila Alena Karlovská. Ona sama byla úspěšná na soutěži The Dancer, kde se probojovala do první dvanáctky a také získala zlato na Mistrovství Evropy ve skupině DiBaddest.

The Fact jste kromě soutěžích mohli vidět také na mnoha společenských a kulturních akcích v našem regionu, vystupovala například v prosinci minulého roku na akci, kterou pořádala naše redakce v mosteckém obchodním centru Central, v rámci vyvrcholení sbírky pro děti z dětských domovů Strom splněných přání, kde svým vystoupením nadchli nejen přítomné děti, ale i všech 25 tisíc přítomných diváků, skupinu jste mohli vidět také na Roberta Travesti show či na Benefičním koncertu Horečka nedělní noci.

Velká náborová akce

Pokud se i vy chcete stát tanečníkem této skupiny, zúčastněte se velké náborové akce, která se uskuteční v pondělí 27. června na tanečním sále The Fact v bývalém klubu železničářů v budově č.p. 2455/17 v ulici V Antonína Dvořáka v Mostě.

The Fact hledá do svých řad děti od čtyř do čtrnácti let věku a mladé lidi aspoň ve věku 15 let, tedy ročník narození 2001 a níže. Pokud máte zájem se stát členem dobré party lidí a dobrých tanečníků a dělat dobrý tanec, tak neváhejte a dorazte. Vezměte si s sebou sportovní oblečení. Start je v 16 hodin, předpokládaný konec ve 20 hodin. Více se dozvíte na Facebooku http://www.facebook.com/events/1539143773051416/ nebo

.

Časy náborů jednotlivých tanečních kategorií:

  • 16:00 - 17:30 nábor Mini Děti
  • 17:30 - 18:00 nábor Děti
  • 18:00 - 19:00 nábor Junioři
  • 19:00 - 20:00 nábor Hlavní

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist