Středa 20. březen 2019
Svátek má Světlana

Most - Ředitelství silnic a dálnic stále oddaluje uzavření a následnou demolici silničního mostu na komunikaci číslo 27 ve směru z Litvínova do Mostu v úseku pod Hněvínem.

Dle posledních informací Ředitelství silnic a dálnic začínají 8. srpna teprve přípravné práce. Po jejich dokončení v řádu několika dnů (dle prognózy zhotovitele) dojde k úplné uzavírce jízdního pásu ve směru Litvínov – Most. Rekonstrukce mostu a s tím související dopravní omezení by měla trvat přibližně jeden rok – do 24. srpna 2019.

Termín zahájení realizace rekonstrukce mostu se neustále zpožďuje, a to z důvodu komplikovanějších změn v souvislosti s rekonstrukcí trati pod mostem, tzn. změny technických podmínek v době po zpracování a vydání projektové dokumentace. Délka rekonstrukce by měla být devět měsíců bez zimní technologické přestávky.

Původní most bude odstraněn a vybudován nový. Z tohoto důvodu dojde k úplné uzavírce jízdního pásu ve směru Litvínov – Most. Druhá část silnice č. I/27B směr Most – Litvínov bude zobousměrněna a využívána jako objízdná trasa. Vozidla jedoucí z Mostu do Litvínova tak pojedou po stávající silnici, ale pouze v jednom jízdním pruhu, vozidla jedoucí z Litvínova do Mostu pojedou v druhém jízdním pruhu.

Tranzitní vozidla jedoucí po silnici č. I/27 ve směru od Teplic do Chomutova budou muset použít objízdnou trasu po silnici č. I/27 směr Litvínov na kruhovém objezdu v Litvínově – Záluží odbočit doleva na silnici č. II/0272 směr Komořany a dále na silnici č. I/13 směr Chomutov. Vozidla projíždějící středem města Most mohou využít při jízdě do Chomutova komunikace vedoucí pod autodromem – ulicemi Pod Širokým vrchem a Tvrzova a poté se napojit na silnici č. I/13 směr Chomutov.

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací