Čtvrtek 23. květen 2019
Svátek má Vladimír

Most – Přes tisíc registrovaných účastníků měli v letošním ročníku jedinečného nočního běhu městem Most jeho organizátoři. Závodu NN Night Run se účastnili nejen Mostečané, ale lidé z celého kraje i dalších částí republiky.

Ve městě pod Hněvínem se běželo už počtvrté. Start všech běžeckých závodů probíhal opět na 1. náměstí. Trasy dvou hlavních závodů v délce 5 a 10 km pokračovaly přes park Šibeník a zpět na náměstí. Součástí akce byl dětský závod okolo náměstí i nezávodní rodinný běh.

Na závody seriálu NN Night Run často míří naprostí začátečníci, kteří si chtějí závod užít. Naopak tyto závody nevyhledává česká špička, a tak mají šanci na hezký výsledek i výkonnostní běžci. I zde jde poslední roky úroveň nejrychlejších rychle nahoru, což souvisí s růstem zájmu. Na všech závodech se letos prudce zvýšil počet účastníků, a to jen potvrzuje odhodlání organizátorů vrátit se na pozici druhého nejoblíbenějšího českého běžeckého seriálu, co se počtu účastníků týká.

Fotogalerie

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací