Středa 27. září 2023
Svátek má Jonáš
Archivováno

Most - Sladké pokušení čekalo ve čtvrtek na ministryni školství, mládeže a tělovýchovy ČR Kateřinu Valachovou v mostecké soukromé hotelové škole Bukaschool. Právě tam si ministryně školství Valachová odskočila v rámci svého pracovního dne na Litvínovsku. V doprovodu Jiřího Šlégra si poté Kateřina Valachová prohlédla mosteckou soukromou hotelovou školu, kde na ni čekalo milé gastronomické překvapení.

Ministryně školství Kateřina Valachová navštívila soukromou hotelovou školu Bukaschool. Foto: J.Vraný 

Vedoucí gastronomických předmětů Bukaschool Roman Sejval uvedl, že šlo o soukromou návštěvu, kdy studenti ministryni Kateřinu Valachovou posléze také krátce zpovídali. "Byla to vůbec první ministerská návštěva na naší hotelové škole. Tímto způsobem jsme se chtěli prezentovat a ukázat jaké máme šikovné studenty," říká učitel technologie přípravy pokrmů Roman Sejval.

Ministryně školství Valachová si z přibližně hodinové návštěvy soukromé hotelové školy nakonec odnesla čokoládové prezenty, výrobky studentů školy. Závěrem návštěvy na Mostecku stačila šéfka všech učitelů v republice ještě "přepadnout" sousední mateřskou školku. Tam si krátce popovídala nejen se zaměstnanci školky ale i s dětmi.

FOTOGALERIE:

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist