Čtvrtek 23. květen 2019
Svátek má Vladimír

Most - Jednání nově zvolených zastupitelů povedou v nejbližších dnech ke vzniku nové mostecké vlády, občanští demokraté mají jasno, co hodlají prosazovat.

Mostečané svými hlasy přisoudili politikům z řad Občanské demokratické strany čtyři křesla v městském zastupitelstvu, o jedno více než před čtyřmi roky. Zdálo by se, že je jim přisouzeno vyčkávat, zda je jiná partaj osloví s nabídkou spolupráce. Opak je pravdou.

„Rozhodně nezahálíme. Oslovili jsme téměř všechny uskupení s nabídkou, že se sejdeme a promluvíme si, jak bychom mohli společně co nejlépe pracovat pro Most. Bez ohledu na to, zda budeme v koalici či opozici a jaké bude rozložení, si myslíme, že je dobré jednat se všemi. To ale některými nebylo přijato a setkání se všemi subjekty neproběhla,“ podotýká předseda oblastního sdružení ODS Jakub Ozaňák.

Zdůrazňuje, že pro mosteckou ODS je stále prioritou boj s nepřizpůsobivými. „Nestačí jen mluvit. Musíme jednat a my máme propracovanou koncepci, jak dosáhnout trvalého výsledku. Jak být připraveni na úskoky těch, kteří v Mostě skupují byty, stěhují do nich nepřizpůsobivé, aby mohli shrábnout sociální dávky. Tohle musí skončit a my uděláme vše pro to, abychom toto prosadili, protože to ocení všichni,“ zdůrazňuje Ozaňák a děkuje všem, kteří občanským demokratům vyjádřili důvěru.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací