Čtvrtek 23. květen 2019
Svátek má Vladimír

Mostecko - Vyšetřovatel mostecké policie obvinil na základě výsledků šetření 35letého muže z Mostu ze zločinu těžkého ublížení na zdraví a z přečinu výtržnictví. Obviněný měl dle policistů v obci na Mostecku na předzahrádce tamní hospody přistoupit ke stolu, kde seděl poškozený muž. 

Potom ho měl bez předešlé slovní rozepře a zatím z nezjištěného důvodu napadnout tak, že ho udeřil do obličeje pěstí. Napadený upadl na zem. Útočník v útoku pokračoval i poté, co muž ležel na zemi a uštědřil mu další rány pěstí i kopy nohou do obličeje.

"Zranění poškozeného si vyžádalo lékařské ošetření. Obviněný byl již za výtržnictví v minulosti odsouzen. Muž je stíhán na svobodě a bude-li uznán vinným, může mu soud uložit trest odnětí svobody na tři léta až deset let. Motiv napadení je předmětem dalšího vyšetřování," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací