Středa 8. duben 2020
Svátek má Ema

Bílina – Dva zraněné si vyžádala pondělní dopravní nehoda v Bílině. Je až s podivem, že havárie neměla ty nejtragičtější následky. Její průběh zachytila bezpečnostní kamera!

Na záběrech, které nyní kolují internetem, je vidět jeden nákladní vůz, který zastavuje. Chvíli na to se za ním řítí bílý tahač a návěsem a tlačí před sebou červený osobní vůz, který tlačí před sebou a doslova jej šrotuje během nárazu o náklaďák před ním.

1505vyzvactenarum

„Při nehodě byli dva lidé zraněni. Jeden z nich byl v havarovaném osobním autě, zaklíněn. Hasiči jej vyprostili a předali Zdravotnické záchranné službě,“ uvedl v pondělí aktuálně k havárii mluvčí Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje Lukáš Marvan.

Na místě zasahoval vrtulník Letecké záchranné služby. Zatím vše vypadá, že řidič bílého kamionu se nevěnoval řízení. On sám vyvázl bez zranění. Policisté ale na vyšetřování nehody dále pracují.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací