Středa 23. září 2020
Svátek má Berta

Ústecký kraj - Středoškoláci a žáci základních škol Ústeckého kraje si poměřili síly ve Strojírenské odysee v rámci projektu Implementace krajského akčního plánu vzdělávání Ústeckého kraje. V prostorách Střední školy technické, gastronomické a automobilní, Chomutov předvedli, že si dokážou poradit s jednoduchým strojem, ale také že dokážou spolupracovat v týmu.

Pro účastníky Strojírenské odysey byla akce velkou zkušeností.

Technické vzdělávání je pro zaměstnavatele v Ústeckém kraji velmi důležité. Kvalitně připravení zaměstnanci ve strojírenských oborech stále chybí. Pro žáky středních škol jsou ale technické obory stále více atraktivní.

Krajská strojírenská odysea je jednou z aktivit, kterou Ústecký kraj propojení technického vzdělávání a požadavků zaměstnavatelů podporuje.

Strojírenská odysea je další v řadě podobných akcí, které Ústecký kraj pořádá. Své znalosti a dovednosti už žáci středních a základních škol předvedli například v oboru chemie nebo robotika.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací