Středa 3. červen 2020
Svátek má Tamara

Most - Předváděcí akce rádiově řízených modelů před mosteckým Priorem, která se konala v červenci před třemi lety, zaujala lidi po celém světě. Alespoň tom internetovém. V úterý večer získala přes jeden milion zhlédnutí.

Jde o naše první video, které dosáhlo této ikonické hranice. Koukají na něj neustále lidé z celého světa. Jen tak pro zajímavost, desetina všech, kteří mohli centrum Mostu pozorovat prostřednictvím úžasných autíček, staveb či vojenské techniky, pochází z Indie, následováno Indonésií, Brazílií, Spojenými státy a Vietnamem. Asi si tam rádi hrají. Nejčastěji si video pouštějí lidé od 25 do 44 let.

A o co se tehdy v centru Mostu jednalo? Téměř dvě stovky rádiem řízených modelů se ukázaly veřejnosti na předváděcí ploše u mosteckého Prioru. Šlo o první podobnou akci v Mostě, navíc pod širým nebem. Akci pořádal mostecký modelář Josef Hrdlička.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací