Úterý 26. květen 2020
Svátek má Filip

Most - Šéfe, právě jedu z emisí a je to OK! Tak tohle by určitě nemohl říct policejní kontrole řidič osobního automobilu, který v pátek odpoledne projel Mostem a nechal za sebou část města v oblacích kouře.

Automobil vyjel z Čepiroh, najel na Žateckou ulici a pokračoval k Luně, kde jeho řidič přidusil lidi čekající na propagační průjezd tahačů z autodromu. "Bylo to cítit po spálené gumě," hlásili lidé naší redakci.

Z průjezdu po Žatecké máme záznam. Na něm je patrné, že se pořádně nadýchal zplodin i předjíždějící motorkář. Bílý kouř podle automechaniků může naznačovat problém se spalováním oleje, a tudíž závažnou závadu na motoru vozidla, které mělo zůstat v takovém stavu odstavené.

Buďte dopravními zpravodaji

Byli jste svědky havárie, stojíte v kolonách, vidíte při svém cestování něco neobvyklého? Informujte ostatní čtenáře. Kontaktujte nás přes messenger na tomto odkazu, přes WhatsApp na čísle 604 315 995, mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či nám pošlete zprávu na našem facebookovém profilu. Tvořte s ními dopravní zpravodajství pro ostatní, Děkujeme!

Video

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací