19. února 2017 Svátek má Patrik

Most - Třetím kolem dnes pokračuje 1.hokejová liga HC Most na domácím ledě přivítá hokejisty HC Dukla Jihlava. Zápas na mosteckém zimním stadionu začíná v 17.30 hodin.

Zpravodajský portál e-mostecko.cz fandí sportovcům Mostecka a proto zve naše čtenáře i na hokejové utkání mosteckých hráčů HC Most, kteří mají za sebou dvě porážky, když v úvodním kole podlehli hráči Mostu v  domácím utkání Litoměřicím 2:7, aby v sobotu odjeli s prázdnou i z Berouna po porážce 1:0.

HC Most pokračuje v nastoleném trendu dostat diváky na mostecký zimní stadion. Stejně jako proti Litoměřicím bude i dnes slavnostní nástup mosteckého mužstva, připravena bude opět světelná show, soutěže pro diváky, losovat se budou během přestávky znovu i vstupenky, na které se dají vyhrát zajímavé ceny z oblasti elektro. "Opět platí, že kdo přijde na utkání v mosteckém či litvínovském dresu, má vstup zdarma. Proto neváhejte a přijďte povzbudit mostecké hráče v jejich dalším prvoligovém klání," píše vedení klubu na svých stránkách HC Most.

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.