Zprávy ze sportu

Z Brna se vrátili litvínovští bivojové s prázdnou

Reklama

Litvínov, Brno - Z posledního brněnského zápasu se litvínovští bivojové z florbalového klubu vrátili s těsnou prohrou. Nejbližší zápas sehrají na domácím hřišti v sobotu 5.10. od 17:30 s pražským týmem Start 98. Přijďte je podpořit.

FBŠ Hattrick Brno - SK Bivoj Litvínov 8:7 (3:2, 3:2 2:3)

Ve druhém kole nové sezony navštívili litvínovští palubovku brněnského Hattricku. Po předchozích zápasech, kdy vyhráli první kolo ligy s Rožnovem a posléze dominovali v poháru s pražskými Athletics, narazili na jednoho z favoritů na postupu do extraligy. Očekávala se převaha brněnských hráčů, a pořádné prověření zadních řad bivojů, ale opak byl pravdou.. Hattrick hrozil hlavně z dálky, vždyť pět jejich branek padlo téměř z poloviny hřiště. Naopak Litvínov střílel branky po pěkných kombinacích, jenom škoda že nevyužil více svých šancí a nekoncentroval se v obraně po celý zápas. Body by v tom případě jistě nějaké přivezl.

Bivojové do zápasu vlétli a od počátku si s balónkem rozuměli o něco více než protivník. Byl to ale soupeř, který vždy trestal drobná zaškobrtnutí. První gól nastolil trend, kterým se řídil celý zbytek utkání. A bohužel to byli brněnští, kteří od začátku a téměř až do samotného konce vedli. Litvínov se v několika vlnách dotahoval, přičemž poprvé a naposledy dokonce vedl za stavu 6:7 po brance Mandelbauma (50:05).  Vedení ale vydrželo pouze krátkou dobu, a hned po 20 vteřinách bylo skóre opět nerozhodné. O výhře Brna rozhodlo minutu před koncem nahození Kytnera, golman Hruška zřejmě viděl balonek až ve své brance. Hráči Litvínova už ani přes hru v power-play a velkou šanci Hocelíka na hattrick skóre srovnat nestihli.

"Trochu jsme čekali, že zápas bude vyhrocený, ale utkání nakonec proběhlo v pohodě. Zápas se musel divákům líbit. Vyhrál šťastnější, né lepší tým. My ještě musíme zapracovat na včasném přístupu k hráčům na vlastní polovině hřiště. Mimo jiné," komentoval zápas trenér Daniel Hulič.

Branky (nahrávky):

12:02 Krejčí na 2:1, 14:47 Kropáček (Hocelík) 2:2, 33:02 Mandelbaum (Řeháček) 5:3,

33:50 Černý (Hocelík) 5:4, 46:11 Hocelík (Hulič) 6:5, 48:06 Hocelík 6:6, 50:05 Mandelbaum (Hulič) 6:7

Sestava:

B: Hruška (Kohout)

O: Werner, Černý, Skalitz, Skuhrovec, Pecháček, Chládek

Ú: Kropáček, Hocelík, Hulič, Hertl, Mandelbaum, Krejčí, Skořepa, Plomer, Řeháček, Gebhardt, Vebr

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

 • 25. říjen 2016

  Czyzowice/ Most - Čtveřice mosteckých stolních hokejistů startovala v Czyzowicích na kvalitně obsazeném mezinárodním mistrovství Polska. Michal Justra (BHC StarColor Most) přijel na Polish Open již jako téměř jistý vítěz mužské kategorie billiard-hockeyové WTHA Tour. Jeho hlavním cílem bylo i celkové vítězství v Tour a k tomu potřeboval v Polsku skončit do šestého místa. To se mu i přes zaváhání v posledním kole povedlo, když obsadil pátou příčku. Z Czyzowic se tak mostecký hráč vrací jako vítěz v kategoriích muži a Open, v obou kategoriích zároveň obhájil svůj loňský triumf.

 • 25. říjen 2016

  Most/Praha - Čtvrté závěrečné kolo pražské soutěže, kde tento podzim figurují i starší žačky Černých andělů se odehrálo v sobotu ve sportovní hale na Zeleném pruhu v Praze, pod pořadatelstvím HC Háje. "Naši soupeři na nás tento den čekaly v tomto pořadí: TJ Sokol Kobylisy II.A, DHC Slávia Praha, TJ Sokol Vršovice a HC Háje Praha A," říká trenér Jiří Maršík.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.