Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Svátek má Marian
Sobota 25. březen 2017

Havraň - Okresní derby účastníků I.B. třídy mezi týmy FK Havraň a SFK Meziboří se v neděli hraje na hřišti v Havrani. Domácí Havraň má po 6. kolech pouze 6 bodů, proto potřebuje na domácím hřišti naplno bodovat.

To ovšem proti lídrovi tabulky nebude vůbec jednoduché. Meziboří je totiž na prvním místě tabulky se 16 body a hlavně s aktivním skóre 17 : 6.

K připravovanému utkání se též vyjádřil domácí hráč FK Havraň Tomáš Rain, který uvedl "Utkání to bude velice těžké, soupeř je silný v přechodu do útoku a má ve svém týmu výrazné osobnosti, které umí utkání rozhodnout. Ovšem náš tým se na zápas velmi těší, nedáme favoritovi nic zadarmo a budeme chtít určitě doma před domácími fanoušky získat 3 body," konstatoval Rain.

Utkání začína v neděli od 16 hodin na hřišti v Havrani.

 

Napsal
Oldřich Hájek
Author: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Havraň - Okresní derby účastníků I.B. třídy mezi týmy FK Havraň a SFK Meziboří se v neděli hraje na hřišti v Havrani. Domácí Havraň má po 6. kolech pouze 6 bodů, proto potřebuje na domácím hřišti naplno bodovat. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); To ovšem proti lídrovi tabulky nebude vůbec jednoduché. Meziboří je totiž na prvním místě tabulky se 16 body a hlavně s aktivním skóre 17 : 6. K připravovanému utkání se též vyjádřil domácí hráč FK Havraň Tomáš Rain, který uvedl Utkání to bude velice těžké, soupeř je silný v přechodu do útoku a má ve svém týmu výrazné osobnosti, které umí utkání rozhodnout. Ovšem náš tým se na zápas velmi těší, nedáme favoritovi nic zadarmo a budeme chtít určitě doma před domácími fanoušky získat 3 body, konstatoval Rain. Utkání začína v neděli od 16 hodin na hřišti v Havrani.   var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloakf3981542d9309e33efaf711820df5161).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addyf3981542d9309e33efaf711820df5161 = oldrich.hajek + @; addyf3981542d9309e33efaf711820df5161 = addyf3981542d9309e33efaf711820df5161 + e-mostecko + . + cz; var addy_textf3981542d9309e33efaf711820df5161 = oldrich.hajek + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloakf3981542d9309e33efaf711820df5161).innerHTML += +addy_textf3981542d9309e33efaf711820df5161+; Více od autoraPřes střední a severní Čechy pojede do Litvínova stotunový nadměrný nákladMěsto a těžaři pošlou nemocnici milion. Víme, co si za něj pořídíMuž v německém vězení měl strach o své andulky, postarali se o ně litvínovští strážníciOpilý mladík nafackoval v parku své přítelkyniAKTUÁLNĚ: Nová značka varuje řidiče před nebezpečným úsekem. Bude teď méně nehod? GSpeech

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči. Více informací

×