Zprávy ze sportu

VÍME PRVNÍ: Nejlepším fanouškem zápasu se stal Jan Zaťko

Reklama

Most - Historicky prvním vítězem o nejlepšího fanouška zápasu mosteckého ledního hokeje se dnes stal sedmnáctiletý Mostečan Jan Zaťko. Od vedení klubu tak získal MP3 přehrávač. A kdo bude další?

HC Most se rozhodl vyhlašovat a především odměňovat na každém domácím utkání nejlepšího fanouška zápasu. "Ceníme si toho, že počet diváků na mosteckém zimním stadionu v letošní sezóně podstatně stoupnul, v současnosti se návštěvnost na utkání pohybuje kolem 500 diváků, což je určitě dobré, ale naším cílem je, aby do Mostu chodilo na 1. ligu kolem 1000 příznivců," konstatoval šéf marketingu klubu Zdeněk Kolman.

Podle jeho slov je třeba o diváka neustále bojovat, přitáhnout ho do hlediště. K tomu samozřejmě mohou nejvíce přispět samotní hráči svými kvalitními výkony. Ale je třeba tomu pomoci i dobrým marketingem, o což se právě Kolman snaží. I proto při dnešním utkání se Šumperkem spatří světlo světa nová soutěž o nejlepšího fanouška utkání.

Hodnotí se samozřejmě hlavně aktivní povzbuzování mužstva, ale i objektivnost fanoušků, samotný přístup k utkání, možné oblečení v klubových barvách, chování na stadionu během hry i o přestávkách mezi třetinami, a spousta dalších aspektů. Vítěz bude vždy vyhlášen během jedné z komerčních přestávek v poslední třetině.

HC Most na jeho fanoušcích záleží, proto to nebude zdaleka poslední aktivita, která se pro ně chystá. Někdy od listopadu se rozběhne soutěž "Bruslař Mostecka," kde budou během přestávek soutěžit děti základních škol v rychlosti bruslení, a to hned ve čtyřech věkových kategoriích. Velké finále všech kategorií potom proběhne během prosincového mládežnického turnaje Christmas Cup, který se pravidelně na našem zimním stadionu pořádá už řadu let.

Možnost vyhrát zajímavé ceny tak mají i další fanouškové, a to už následující domác zápas, který se uskuteční příští středu 23.října od 17.30 hodin.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 23. říjen 2016

  Lahošť - Měsíce komplikací v automobilové dopravě i při cestování autobusy mezi Duchcovem a Teplicemi skončily. Lahošť je znovu průjezdná!

 • 23. říjen 2016

  Litvínov - Podezřele kličkující pomalu jedoucí vozidlo na janovském sídlišti neuniklo pozornosti obsluhy kamerového systému litvínovských strážníků. Na místo proto vyjela hlídka, která slovenskou osádku automobilu zastavila. Řidič strážníkům řekl, že na auto nasadil prázdnou rezervu a jel prý zrovna k čerpací stanici pneumatiku nafouknout.

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Sport

 • 23. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most doma podlehli Metzingenu 25:29. V odvetě druhého kola Poháru EHF podlehly 25:29 (9:15).

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.