21. února 2017 Svátek má Lenka

Most - Více fanoušků na stadiónu by rádo vidělo nové vedení mosteckých fotbalistů a v rámci zatraktivnění domácích zápasů tak FK Baník Most 1909 chce hrát poslední dva zápasy v Mostě pod umělým světlením

Prvním zápasem pod reflektory by tak mohlo být utkání s Frýdkem-Místkem. "Fotbalový zápas za umělého osvětlení může diváky přilákat. Zvažujeme proto, že poslední dva podzimní zápasy odehrjeme doma pod světly," řekl dnes e-mostecku.cz sportovní ředitel Anton Stehlík mladší.

Technický ředitel klubu Radek Listopad k tomu podotkl, že vedení mosteckých fotbalistů už dělá po technické stránce vše pro to, aby se plánované utkání skutečně odehrálo pod umělým osvětlením. 

Lákadlem pro diváky má být i nová tribuna pro přibližně 500 diváků postavená za jednou z branek, která fanouškům nabízí mnohem poutavější výhled na hru a lidé jsou tak opticky daleko blíž k hráčům. Vedení klubu se tak pomalu daří plnit tribuny mosteckého fotbalového stadionu. Počty návštěvníků totiž mluví jasně. Při jednom z posledních zápasů s Českými Budějovicemi přišlo na utkání 1 170 fanoušků. Uplynulý víkend při utkání se Sokolovem to pak bylo 970 diváků. Klub by rád do budoucna zaplnil celý stadion.

Napomoci mu v tom mají například i plánované soutěže o zajímavé. Některé z nich proběhnou i prostřednictvím našeho zpravodajského portálu. Právě e-mostecko.cz se totiž dneškem stalo jedním z hlavních mediálních partnerů FK Baník Most 1909. Během pár dnů tak na inernetových stránkách www.e-mostecko.cz proběhne první ze soutěží dokonce o 2 zlaté V.I.P. vstupenky pro naše čtenáře. 

Zpravodajský portál e-mostecko.cz plánuje také publikovat například videopozvánky na utkání o které se postarají samotní vybraní hráči.

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.