Pátek 24. květen 2019
Svátek má Jana

Most - Lahůdka čeká příznivce házené už v sobotu 9. února v mostecké sportovní hale. Na sever Čech totiž přijíždí vedoucí celek nejvyšší česko-slovenské házenkářské soutěže Iuventa Michalovce. „Vždycky když přijíždí lídr soutěže, jde o velký tahák pro fanoušky. Klidně se dá mluvit o jednom z vrcholů česko-slovenské soutěže, ačkoli nás ještě čekají další vrcholy, zejména v rámci české ligy,“ uvedl Peter Dávid, trenér mosteckých Černých andělů, kteří jsou aktuálně v tabulce druzí právě za týmem Michalovců.

„Michalovce mají v rámci nejvyšší soutěže asi nejvyrovnanější kádr, jasný herní systém a jasnou hierarchii. Pokud budeme chtít uspět, budeme muset podat velmi dobrý výkon, ve kterém budeme muset zlepšit úspěšnost střelby,“ narážel trenér na poslední utkání svého týmu v Olomouci, které ale Černí andělé úspěšně zvládli 27:24. A uspět doma mostecké házenkářky rozhodně chtějí, v říjnu totiž s Michalovcemi v prvním vzájemném utkání na Slovensku prohrály.

Na domácí půdě počítají Černí andělé s jednou podstatnou výhodou, a to svými fanoušky. „Udělalo by nám velkou radost, kdyby si diváci našli cestu do mostecké sportovní haly. Takto špičkové týmy v Mostě nejsou k vidění každý den. Navíc abychom takto těžkého soupeře udolali, potřebujeme podporu svých fanoušků dvojnásob. Oni jsou právě ten motor, který nás žene dopředu,“ uzavřel Peter Dávid.

Zápas DHK Baník Most – Iuventa Michalovce začíná v mostecké sportovní hale v sobotu 9. února od 18:00 hodin. (pim)

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací