Neděle 24. září 2017
Svátek má Jaromír
Archivováno

Most - Dvě zlaté V.I.P vstupenky na nedělní utkání mosteckých fotbalistů s týmem z Frýdku-Místku poprvé po pěti letech pod umělým osvětlením, získává Šárka Kubátová.

Odpověděla totiž správně na otázku našeho zpravodajského portálu e-mostecko.cz Od jakého roku se datuje historie českého fotbalu v Mostě? Její odpověď byla: 19. května 1909.

Do soutěže se zapojilo hned několik desítek zájemců. Ze správných odpovědí jsme pak vybrali do úžšího kola konkrétné odpovědi s úplným datem. 

Od redakce e-mostecko.cz tak zdarma jde na zítřejší utkání a vyhrává tak 2 jednorázové GOLD V.I.P, které naší čtenářce umožní dostat se do míst, kam se obyčejný fanoušek za celý život často ani nepodívá! Jde o jenorázové vstupenky na nedělní utkání. 

Šťastnou výherkyni, která odpověď poslala na redakční email s pořadovým číslem sedm "vylosoval" dnes v rámci podvečerního tréninku mosteckých fotbalistů technický ředitel FK Baník Most 1909 Radek Listopad. Právě on předá před nedělní zápasem Šárce Kubátové speciální vstupenky.

 

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

  • Plnou párou se bude jezdit do Zubrnic

    Plnou párou se bude jezdit do Zubrnic

    22. 09. 2017 15:52

    Střekov – Na své si přijdou o nadcházejícím víkendu milovníci historie vlakové dopravy. Zubrnická museální železnice každoročně s příchodem podzimu o prvním víkendu zavádí parní vlak místo červeného motoráku....

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací