Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika
Archivováno

Most - Dvě zlaté V.I.P vstupenky na nedělní utkání mosteckých fotbalistů s týmem z Frýdku-Místku poprvé po pěti letech pod umělým osvětlením, získává Šárka Kubátová.

Odpověděla totiž správně na otázku našeho zpravodajského portálu e-mostecko.cz Od jakého roku se datuje historie českého fotbalu v Mostě? Její odpověď byla: 19. května 1909.

Do soutěže se zapojilo hned několik desítek zájemců. Ze správných odpovědí jsme pak vybrali do úžšího kola konkrétné odpovědi s úplným datem. 

Od redakce e-mostecko.cz tak zdarma jde na zítřejší utkání a vyhrává tak 2 jednorázové GOLD V.I.P, které naší čtenářce umožní dostat se do míst, kam se obyčejný fanoušek za celý život často ani nepodívá! Jde o jenorázové vstupenky na nedělní utkání. 

Šťastnou výherkyni, která odpověď poslala na redakční email s pořadovým číslem sedm "vylosoval" dnes v rámci podvečerního tréninku mosteckých fotbalistů technický ředitel FK Baník Most 1909 Radek Listopad. Právě on předá před nedělní zápasem Šárce Kubátové speciální vstupenky.

 

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací