22. února 2017 Svátek má Petr

Most - Hned pět lukrativních zápasů čeká mostecké hokejisty na domácí ledové ploše v listopadu a vedení klubu by rádo přilákalo co největší počet diváků na mostecký zimní stadion. 

Redakce e-mostecko.cz fandí sportu a jako jeden z hlavních mediálních partnerů HC Most chystá na listopad řadu soutěží se sportovní tématikou. 

"Počet diváků na mosteckém zimním stadionu v letošní sezóně podstatně stoupnul, v současnosti se návštěvnost na utkání pohybuje kolem 500 diváků, což je určitě dobré, ale naším cílem je, aby do Mostu chodilo na 1. hokejovou ligu kolem 1000 příznivců," přeje si šéf marketingu HC Most Zdeněk Kolman. Podle jeho slov je třeba o diváka neustále bojovat, přitáhnout ho do hlediště. K tomu samozřejmě mohou nejvíce přispět samotní hráči svými kvalitními výkony.

Redakce e-mostecko.cz tak v rámci soutěží bude ZDRAMA posílat diváky na hokejové zápasy v listopadu, kterým bude rozdávat ceny v podobě lístků.

Prvních deset vstupenek zdarma tak získávají nejmenší fotbalisté FK Baník Most, svěřenci trenéra Tomáše Raina, kteří se díky našemu portálu podívají na hokejové "kolegy" z Mostu grátis.   

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.