25. února 2017 Svátek má Liliana

Most - Známe vítěze ve druhém kole internetové soutěže o nejlepšího fanouška listopadu. Stal se jím tým dětí z mosteckého domu dětí a mládeže Mosťáček, který na facebookové stránce e-mostecko.cz získal nejvíce hlasů, tedy 68 bodů!

Do druhého kola soutěže o titul Nejlepšího fanouška měsíce listopadu se utkaly tři týmy fanoušků. V rámci hokejového utkání je zaregistrovaly mažoretky na mosteckém zimním stadionu. Ve druhém kole se tak do soutěže zapojily dva týmy z dětského domova v Mostě a třetí byla skupina fanoušků z Hradce Kráové. Domácí sklaní fandové HC Most se totiž opakovaně odmítají internetové soutěže zúčastnit s tím, že fandí jako celek, nikoliv jako týmy a skupinky. Bojkotují tak bohužel soutěž s tím, že se zapojovat do ní už nechtějí!


JSOU TO:

a) MOSŤÁČEK: tým dětí z mosteckého dětského domova - získal 68 hlasů!

b) DĚTSKÝ DOMOV MOST: skupina dětí z DD Most - získal 38 hlasů!

c) FANS HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE: tým jihočeských fanoušků - získal 3 hlasy!

Šeky na občerstvení si tak sotěžící týmy budou moci vyzvednou ve středu 20.listopadu v rámci domácího utkání kdy HC Most nastoupí proti SK HC Třebíč od 17.30 hodin. 

Soutěž Fanoušci měsíce listopadu bude pokračovat i v následujících zápasech. Soutěž je určena především pro týmy a skupiny fandů. Hlavní výhrou je pak šek na 2 500 korun na pohoštění v Pizzerii Capranica.

A co se hodnotí? Oblečení, fandění, vtipné transparenty a další kreativní chování fanoušků.Podle manažera klubu Zdeňka Kolmana pak skupina fanoušků, která získá v daném měsíci nejvíce bodů, vítězí!

"Tým fanoušků získá za vítězství v jednotlivém utkání 5 bodů, na 2.místě 4 body, na 3.místě 3 body, na 4.místě 2 body a tým na 5.místě 1 bod," vysvětlil Zdeněk Kolman s tím, že mediálním partnerem HC Most a této soutěže je náš zpravodajský portál e-mostecko.cz.

Přihlásit se můžete na redakčním e-mailu: redakce@e-mostecko.cz nebo jan.vrany@e-mostecko.cz. pod heslem FANDA nebo přímo na zimním stadionu v Mostě u mažoretek. Je nutné si zvolit kapitána týmu, který při registraci uvede jméno fandící skupiny, svůj e-mail a telefon.

Každý tým má možnost poslat foto své fandící skupiny e-mailem na adresu redakce@e-mostecko.cz a jan.vrany@e-mostecko.cz nebo se nechat nafotit během zápasu při fandění fotografem redakce e-mostecka.cz.

Hlasování se uskuteční vždy 1.den po každém domácím ligovém utkání na facebokových stránkách e-mostecko.cz a určí vítěze v daném utkání. Tým, který získá nejvíce hlasů, vyhrává v daném utkání a do soutěže Fanoušci měsíce tak získává 5 bodů, atd.

Za vítězství v zápase tým vyhrává:

1.místo šek na 1000 korun

2.místo šek na 500 korun

3.místo šek na 300 korun

4.místo šek na 100 korun


Výhry v soutěži Fanoušci měsíce:

1. místo šek na 2 500 korun

2. místo šek na 1 500 korun

3. místo šek na 1 000 korun

4. místo šek na 500 korun

5. místo šek na 300 korun

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.