21. února 2017 Svátek má Lenka

Most - Hokejisté ústeckého Slovanu si z Mostu odvážejí za šest branek tři body. HC Most totiž dnes v podvečer na domácím ledě s Ústím prohrál 2:6.

Dnešní 32. kolo se neslo ve znamení severočeského derby. Od vysoké prohry Mostu nepomohl ani nový brankář Miroslav Hanuljak, který do konce sezóny přichází na hostování z Chomutova. Vedení klubu si od jeho příchodu slibuje podstatné snížení inkasovaných gólů, což by mělo vést k tomu, že mužstvo začne podstatně více bodovat.  

Na mostecký zimní stadion zavítal celek HC Slovan Ústečtí Lvi. Slovan se i díky tomu, že před sezónou hodně oslabil kádr, pohybuje ve spodních patrech tabulky, na což nebyl dlouhá léta zvyklý. V současnosti se nachází na 11. místě tabulky se ziskem 35 bodů.  

Branky a nahrávky: 47. Zavřel (Bojer, Šimon), 48. Palaščák (Szabo) – 6. Přeučil (Dostálek), 17. Vobořil (Vávra, Rod), 37. Kloz (D. Tůma, Roubík), 39. D. Tůma (Roubík, Kloz), 47. Roubík (Kloz, Sklenička), 54. Vávra (Rod, Holomek)


HC Most: Hanuljak – Šimon, Charousek, Pavelka, Čížek, M. Tůma, Hora, Kasal – Tauš, Slavíček, Bojer – Nedrda, Smolka, Kafan – Palaščák, Zavřel, Szabo – Homer


HC Slovan Ústečtí Lvi: Petrásek – Sklenička, Grin, Holomek, Vobořil, Smetana, Černý, Vaněk, Brož – D. Tůma, Roubík, Kloz – Rod, Alinč, Vávra – Boháč, Hanzl, Baránek – Pořický, Přeučil, Dostálek


Rozhodčí: Petružálek – Krátký, Beneš


Diváci: 410

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.