Pondělí 24. únor 2020
Svátek má Matěj

Most - Celoroční dlouhodobá soutěž 3. ligy mužů ve stolním tenise vyvrcholila o minulém víkendu v mostecké sportovní hale. Mužstvo SKST Baníku Mostu hrálo finále play-off proti soupeřům z TJ AŠ Mladá Boleslav.

Play-off se hrálo na dvě vítězná utkání. První utkání hráli mostečtí hráči na domácích stolech. Také díky vysoké účasti fanoušků, která byla nejvyšší v letošní sezóně, a jejich úžasné podpoře, domácí zvítězili nad Mladou Boleslaví vysoko 9:4. Do úvodní čtyřhry nastoupil Jan Macháček s Janem Holáňem a i přes úvodní nervozitu porazili dvojici hostů Macela Petr a Vilímek Miroslav. Vedení si drželi od začátku utkání a diktovali hru.

Na druhý zápas se pořadatelství obrátilo. Mostečtí jeli obhájit domácí vítězství do Mladé Boleslavi. I zde se promítla atmosféra domácího prostředí a výhoda toho, že domácí mohli střídat, náš tým hrál bohužel kvůli zranění Milana Boříka pouze v základní sestavě. Utkání bylo velmi napínavé, Mladá Boleslav dokázala s našimi držet krok až do stavu 7:7, kdy neměl v koncovce pátého setu štěstí Miroslav Bíma a zápas prohrál. Výborně svůj zápas zvládl již zmíněný Jan Holáň, který porazil Miroslava Vilímka 3:0 na sety a Filip Vondráček, který pod tlakem vybojoval vítězství 3:1 nad Petrem Čeřovským. Tímto výkonem kluci potvrdili svou formu a mohou se tak radovat z postupu a návratu do 2. celostátní ligy.

1504stolnitenis2

Zleva: Milan Bořík, Filip Vondráček, Jan Macháček (vedoucí družstva), Miroslav Bíma

Letošní sezóna byla celkově pro oddíl stolního tenisu Baník Most jedna z nejúspěšnějších. Divizní družstvo „B“ si pod vedením Petra Šťovíčka pohlídalo ke konci sezóny prvenství v tabulce a díky losu, který určil, že se v této soutěži nebude play-off hrát postoupili do 3. ligy.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací