Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Most - V sobotu 23. listopadu 2019 se zúčastnili závodníci z mosteckého oddílu juda při ZŠ Komenského 2. kola Jigoro Kano Cupu.

První kolo konané letos na jaře bylo pro Mostečáky úspěšné a i nyní byla naděje na dobrá umístění.

Celkem z mosteckého oddílu závodilo 16 dětí, z nichž 11 získalo cenný kov. Celková bilance je 5 zlatých, 2 stříbrné a 4 bronzové medaile a jedna nejtechničtější závodnice. "Závody doprovázelo napětí, jak dopadne celkové umístění družstva. Z obou kol se sčítaly body a hodnotilo se celkové umístění družstev. Nám se podařilo v kategorii "mláďat" umístit na prvním místě," pochlubila s trenérka Veronika Nemčeková a dodává, že: "týmový duch je při soutěžích velmi důležitý a my jsme rádi, že se nám ho u dětí daří podporovat a udržet. Děti si při zápasech fandí a když to zrovna nedopadne, dodávají si síly k dalšímu klání."

Judistům z Mostu se dlouhodobě daří kvalitně reprezentovat svůj oddíl a vzhledem k tomu, kolik šikovných nováčků do oddílu od září přibylo, nebude o závodníky a medaile do budoucna nouze.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací