Úterý 19. leden 2021
Svátek má Doubravka

Most - Většina sportovních týmů si bude užívat volna až do konce roku, mostecké házenkářky ale čeká ještě jeden zápas nejvyšší soutěže. V předehrávce MOL ligy v mostecké sportovní hale přivítají 27. prosince slovenský tým z Hlohovce.

„Poté, co jsme úspěšně v pátek vyhráli ve Zlíně a postoupili do semifinále Českého poháru, dostaly hráčky od soboty volno, znovu se společně sejdeme až 27. prosince ráno na tréninku, abychom byli večer připravení na zápas proti Hlohovci. Přes Vánoce má každá z nich od Ondřeje Václavka, který má na starost kondiční přípravu, připraven individuální tréninkový plán, ve většině případů zaměřený na vytrvalost. V následujících dnech tak hráčky nečeká žádná házená, pouze kondice v individuálním režimu, házené se opět začneme věnovat sedmadvacátého prosince,“ naznačil plány na nadcházející dny trenér mosteckých házenkářek Jiří Tancoš s přáním, aby si hráčky, ale také jejich fanoušci a všichni příznivci mostecké házené užili pohodové Vánoce. „Doufám, že nám zachovají přízeň i v nadcházejících zápasech a my se jim za to budeme moci odvděčit co nejlepšími výkony,“ doplnil trenér.

Už 5. ledna se totiž Černí andělé v domácí sportovní hale představí opět, tentokrát to ale bude v rámci evropského Poháru EHF, ve kterém hostí aktuální vicemistryně německé bundesligy z Thüringeru.
Utkání DHK Baník Most proti HC Sporta Hlohovec začíná v pátek 27. prosince v mostecké sportovní hale do 18:00 hodin. Tak přijďte fandit Černým andělům! (pim)

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací