Úterý 4. srpen 2020
Svátek má Dominik

Drážďany - Dlouho očekávaná událost je tady, na upravené ploše fotbalového stadionu Rudolfa Harbiga v Drážďanech startuje utkání pod širým nebem mezi Litvínovem a Spartou.

Půjde o první litvínovské utkání pod širým nebem v historii. Konání historické události bylo oznámeno na začátku června. Jako litvínovský soupeř byla vybrána Sparta, která patří k největším rivalům severočeského celku. Verva se po Pardubicích a Brnu stane teprve třetím extraligovým klubem, který se dočká „Winter Classic“.

0401hokejdrazdany

Foto: Oldřich Hájek

„Atraktivita utkání bude veliká. Můžeme vytvořit rekord v počtu diváků na stadionu, pokud se nám stejně jako Drážďanům povede přilákat na zápas třicet dva tisíc lidí, což by byl jednoznačně extraligový rekord. Byli bychom rádi, kdyby to tak dopadlo, uděláme pro to maximum,“ sdělil generální ředitel klubu Jiří Šlégr v červnu.

Pořadatelé prozatím počítají se zhruba deseti až dvanácti tisíci fanoušky z České republiky. Čísla upřesníme v chystané speciální nedělní reportáži.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací