Pondělí 3. srpen 2020
Svátek má Miluše

Most - Už v sobotu 18. ledna se mohou zájemci z řad veřejnosti svézt poprvé v novém roce po velkém závodním okruhu mosteckého autodromu. Pokračuje tak oblíbená zimní akce Jezdíme za každého počasí, premiéru této sezony si fandové motorismu užili v polovině prosince. Na dráhu organizátoři pustí jen vozy s platnou registrační značkou a technickou kontrolou. Z bezpečnostních důvodů neměří ani dosažený čas účastníků jízd.

Autodrom navazuje na praxi posledních let, jezdí se vždy od 10:00 do 16:00 hodin s hodinovou polední přestávkou od 12:30 do 13:30 hodin. Dalším termínem je sobota 15. února. „Cílem je, aby si fanoušci užili dráhu zase trochu jinak, na sněhu. Dlouhodobá předpověď ale zatím tomuto záměru moc nepřeje. Denní teploty se podle meteorologů pod bod mrazu příliš nedostanou. Nicméně zase je to příležitost pro ty, kteří nechtějí kluzký povrch riskovat. Provětrat svého miláčka v ostřejším tempu v bezpečí uzavřené dráhy tak přesto mohou v zimě,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Velký závodní okruh si lze kdykoli pronajmout také pro individuální testování a tréninky nebo testování a tréninky závodních týmů. Objednat se lze na tel. č. 702 143 267, případně e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Autodrom nabízí i projekt OC Race, umožňuje i svezení v závodním voze Škoda Octavia Cup RS III, a to jak za volantem, tak na sedadle spolujezdce.

Divácký zážitek pak autodrom nabízí fanouškům veteránů. Po třech letech zavítá na malý závodní okruh na plochách polygonu mezinárodní dálková rally historických vozidel The Winter Trial. Pětasedmdesát posádek ve středu 29. ledna mezi 11:45 a 14:30 hodin absolvuje jeden z náročných testů pravidelnosti. Vstupné je zdarma.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací