Pátek 10. duben 2020
Svátek má Darja

Most - Mostecký autodrom spustil kampaň, do níž se mohou zapojit i návštěvníci a příznivci areálu. Zakoupením trička s nápisem HRDÝ FANOUŠEK AUTODROMU MOST přispějí k ozelenění bezprostředního okolí areálu závodního okruhu. „Je to poděkování věrným fanouškům. Nechceme však na nich vydělat, proto celý výtěžek z prodeje limitované edice těchto triček věnujeme na výsadbu stromů podél pozemků, na nichž byl náš areál vybudován. Způsob výsadby dřeviny budeme konzultovat s odborníkem na dendrologii,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Motem kampaně je heslo #jevyuzivankcemubylpostaven. „My skutečně využíváme areál autodromu k tomu, k čemu byl vybudován. Nedávno to potvrdil i soud, který deklaroval, že provoz autodromu je úředně schválený, a naše činnost je tak v souladu s platnou legislativou,“ upřesnila Svobodová.

Vedení společnosti se podle ní dlouhodobě snaží o maximální možnou eliminaci hluku, který je doprovodným efektem provozu autodromu. „Věříme, že i výsadba dřevin kolem autodromu přinese potřebný efekt,“ upřesnila Svobodová.

Vybraná firma už zahájila výrobu triček, prodávat se začnou ve středu 5. února. Zájemci si je mohou zakoupit v Mostě v recepci polygonu a ve startovní věži autodromu a v pražské kanceláři autodromu v Horních Počernicích. Trička si lze objednat i předem a uhradit platební kartou, převodem, dobírkou nebo hotově na místě.

„Zájem je veliký. Doporučujeme objednat si tričko co nejdříve. Právě i proto, že edice je limitovaná. Máme radost, že naši fanoušci dobrou věc takto spontánně podporují,“ doplnila Jana Svobodová.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací