Pátek 10. červenec 2020
Svátek má Libuše a Amálie

Most - Fanoušci házené si v Mostě v tomto týdnu opět přijdou na své. Už ve středu totiž zdejší házenkářky hostí tým Hodonína v předehrávce nejvyšší česko-slovenské MOL ligy, neděle bude ve znamení evropského Poháru EHF.

Zatímco v Evropském poháru Černí andělé na první body za výhru teprve čekají, domácí soutěži jasně kralují. „Každý zápas MOL ligy je pro nás velmi důležitý. Bez ohledu na to, proti jakému soupeři stojíme, jej chceme vyhrát a získávat body, které nám umožní upevnit si pozici na vrcholu tabulky co nejdříve před začátkem play off. I proti Hodonínu chceme vyhrát, hlavně ale chceme předvést domácím fanouškům házenou, která je bude bavit,“ uvedl trenér mosteckého týmu Jiří Tancoš.

Zápas DHK Baník Most proti HK Hodonín začíná ve středu 5. února v mostecké sportovní hale už o hodinu dříve, než jsou fanoušci zvyklí, tedy od 17:00 hodin. Další tkání Černých andělů se chystá už na neděli, to mostecké hráčky v posledním zápase skupinové fáze Poháru EHF přivítají maďarský tým DVSC Schaeffler z Debrecenu. Vstupenky na pohárový zápas v hodnotě 150 Kč jsou v předprodeji v informační recepci mostecké sportovní haly už od začátku týdne. (pim)

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací