25. února 2017 Svátek má Liliana

Most - Mostecké hokejisty povede dvaačtyřicetiletý bývalý extraligový obránce Radek Mrázek. Rozhodlo o tom právě dnes vedení HC Most, kterému se nelíbily výsledky a postavení mužstva v tabulce.

Z funkce hlavního trenéra HC Most byl dnes odvolán Leo Gudas, spolu s ním odchází i jeho asistent Kamil Kašťák. Na post hlavního trenéra tak počínaje dneškem nastupuje bývalý extraligový obránce Radek Mrázek, který byl doposud hlavním koučem litvínovské juniorky, jenž si vede velmi zdatně v extralize juniorů, kde jí zatím patří výborné 2. místo.

Důvodem odvolání trenéra Gudase byly neuspokojivé výsledky a postavení mužstva v tabulce, stejně jako snaha o prohloubení vzájemné spolupráce s Vervou Litvínov.

Cílem nového trenéra bude stabilizovat mužstvo, připravit ho na zbývající část sezóny s tím, že prioritou stále zůstává přímá záchrana soutěže, bez nutnosti hrát jarní baráž. Ale i pokud by se to nepodařilo, tak záchrana v baráži bude povinností.

Na postu asistenta bude působit dvaapadesátiletý Viktor Lukeš, bývalý litvínovský gólman. Zprávu potvrdil redakci jednatel společnosti Ing. Valerij Korol.  Informují o tom internetové stránky HC Most.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.