Sobota 4. červenec 2020
Svátek má Prokop

Litvínov - Extraliga v Litvínově je po páteční výhře nad Kladnem zachráněna. A hrát se v nejvyšší soutěži bude za lepších podmínek na ledové ploše.

Klub HC Verva vymění na Zimním stadionu Ivana Hlinky mantinely. Důvodem plánované akce je skutečnost, že stávající mantinely jsou na hranici technických požadavků herního řádu Českého svazu ledního hokeje jak po stránce bezpečnostní, tak kvůli výšce ochranných skel a odpružení mantinelů. Současně dojde ke zvýšení bezpečnosti hráčů i diváků. Informovalo o tom město Litvínov.

V rámci instalace dojde zároveň k zúžení ledové plochy na rozměry NHL a HC VERVA tak bude moci pořádat mezinárodní zápasy na úrovni reprezentace. Zúžením ledové plochy dojde současně k vytvoření prostoru pro budoucí instalaci 3 nových řad sedadel pro diváky.

Práce budou provedeny v letních měsících, v čase mimo hrací sezónu. Celkové odhadované investiční náklady činí tři miliony korun, město se na této výměně finančně nebude podílet.

Rada města schválila provedení investiční akce v souladu s nájemní smlouvou uzavřenou mezi městem a HC VERVA Litvínov.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací