Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Svátek má Vojtěch
Neděle 23. duben 2017
Archivováno

Most - Tým FK Baník Most 1909 dnes zahájil přípravu na jarní část Fotbalové národní ligy. Mosteckým trenérům Hofmannovi a Chaloupkovi se v první den přípravy hlásilo 28 hráčů.

Fotbalisté FK Baník Most zahájili příravu.

Pro letošní sezónu přibylo i pár nových tváří.  S týmem mosteckého Baníku dnes nastoupil na umělý trávník ve Velebudicích i vnuk legendárního slávisty Františka Veselého Daniel. Z juniorky Dukly Praha pak kapitán Václav Milec, o kterého Most stál už v létě a opět klub pátral také v zahraničí. 

 

„Kádr zůstává stejný. Jediný hráč, který opustil náš tým je Martin Šlapák, který se vrátil po půlročním hostování do Příbrami. Jestli ho budeme moci využívat dál, záleží na tom, jak se prosadí v Příbrami. Od Martina mám zprávy, že kdyby se v prvoligové Příbrami neprosadil, tak by měl zájem pokračovat u nás. My o Martina taky zájem máme," řekl sportovní ředitel FK Baník Most Anton Stehlík. 

 

„Půl roku jsme vytipovávali několik hráčů z Chorvatska. Na první trénink dorazili útočník Almir Režič z Radničky Lukavec a Adis Ibrič, obránce z Gradnina Srebotničky. Do přípravy A mužstva se také zapojili dva hráči z kádru U19 a sice Matěj Koudelka a Jan Bohó," doplnil dále Anton Stehlík s tím, že další tři fotbalisté z Chorvatska se k týmu připojí v nejbližších dnech. Jsou to Ivan Jakovljevič z Osieku, Aldin Džafič, útočník z první ligy, a Aladin Šišič, útočník, který působil v estonské lize. „Všechny otestujeme a uvidíme, kdo se prosadí a bude přínosem pro mužstvo. Testy každopádně nebudou trvat více než tři týdny," uzavřel sportovní ředitel Stehlík.

 

Tým bude trénovat v domácích podmínkách a čeká jej přinejmenším devět přípravných zápasů se zajímavými soupeři. 

„Počítáme s tím, že se nám podaří dojednat ještě jedno utkání v rámci soustředění v Mariánských Lázních, tak jich bude celkem deset,“ říká trenér Stanislav Hofmann.

Mužstvo bude na soustředění v Mariánských Lázních v týdnu od 24. do 28. února. V rámci přípravného utkání s Malchower SV 90, účastníkem 5. německé ligy, tým absolvuje krátké víkendové soustředění v Německu.

Sérii zápasů zahájí FK Baník Most 1909 v sobotu 11. ledna v Brozanech, kde se střetne s SK Roudnice nad Labem, a zakončí duel s Vltavínem, který se bude hrát 1. března. Hned třikrát změří Baník síly se soupeři v Německu.

Program přípravných zápasů FK Baník Most 1909:

11. ledna: SK Roudnice – FK Baník Most 1909 (v Brozanech, od 11.00 hodin)
18. ledna: HFC Halle – FK Baník Most 1909 (nejspíš ve městě Grimma, od 13.00 hodin)
25. ledna: FK Baník Most 1909 – FK Varnsdorf (ve Velebudicích, od 11.00 hodin)
1. února: VfL Bochum – FK Baník Most 1909 (v Bochumi, od 13.00 hodin)
9. února: Malchower SV 90 – FK Baník Most 1909 (čas a místo zatím nebyly určeny)
15. února: FC Chomutov – FK Baník Most 1909 (v Chomutově, od 11.00 hodin)
22. února: FK Baník Most 1909 – Baník Sokolov (ve Velebudicích, čas bude upřesněn)
1. března: Loko Vltavín – FK Baník Most 1909 (místa a čas ještě nebyly určeny)

VIDEOREPORTÁŽ Z PŘÍPRAVY FOTBALISTŮ:

Napsal
Jan Vraný
Author: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Audioverze Most - Tým FK Baník Most 1909 dnes zahájil přípravu na jarní část Fotbalové národní ligy. Mosteckým trenérům Hofmannovi a Chaloupkovi se v první den přípravy hlásilo 28 hráčů. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pro letošní sezónu přibylo i pár nových tváří.  S týmem mosteckého Baníku dnes nastoupil na umělý trávník ve Velebudicích i vnuk legendárního slávisty Františka Veselého Daniel. Z juniorky Dukly Praha pak kapitán Václav Milec, o kterého Most stál už v létě a opět klub pátral také v zahraničí.    „Kádr zůstává stejný. Jediný hráč, který opustil náš tým je Martin Šlapák, který se vrátil po půlročním hostování do Příbrami. Jestli ho budeme moci využívat dál, záleží na tom, jak se prosadí v Příbrami. Od Martina mám zprávy, že kdyby se v prvoligové Příbrami neprosadil, tak by měl zájem pokračovat u nás. My o Martina taky zájem máme, řekl sportovní ředitel FK Baník Most Anton Stehlík.    „Půl roku jsme vytipovávali několik hráčů z Chorvatska. Na první trénink dorazili útočník Almir Režič z Radničky Lukavec a Adis Ibrič, obránce z Gradnina Srebotničky. Do přípravy A mužstva se také zapojili dva hráči z kádru U19 a sice Matěj Koudelka a Jan Bohó, doplnil dále Anton Stehlík s tím, že další tři fotbalisté z Chorvatska se k týmu připojí v nejbližších dnech. Jsou to Ivan Jakovljevič z Osieku, Aldin Džafič, útočník z první ligy, a Aladin Šišič, útočník, který působil v estonské lize. „Všechny otestujeme a uvidíme, kdo se prosadí a bude přínosem pro mužstvo. Testy každopádně nebudou trvat více než tři týdny, uzavřel sportovní ředitel Stehlík.   Tým bude trénovat v domácích podmínkách a čeká jej přinejmenším devět přípravných zápasů se zajímavými soupeři. „Počítáme s tím, že se nám podaří dojednat ještě jedno utkání v rámci soustředění v Mariánských Lázních, tak jich bude celkem deset,“ říká trenér Stanislav Hofmann. Mužstvo bude na soustředění v Mariánských Lázních v týdnu od 24. do 28. února. V rámci přípravného utkání s Malchower SV 90, účastníkem 5. německé ligy, tým absolvuje krátké víkendové soustředění v Německu. Sérii zápasů zahájí FK Baník Most 1909 v sobotu 11. ledna v Brozanech, kde se střetne s SK Roudnice nad Labem, a zakončí duel s Vltavínem, který se bude hrát 1. března. Hned třikrát změří Baník síly se soupeři v Německu. Program přípravných zápasů FK Baník Most 1909: 11. ledna: SK Roudnice – FK Baník Most 1909 (v Brozanech, od 11.00 hodin) 18. ledna: HFC Halle – FK Baník Most 1909 (nejspíš ve městě Grimma, od 13.00 hodin) 25. ledna: FK Baník Most 1909 – FK Varnsdorf (ve Velebudicích, od 11.00 hodin) 1. února: VfL Bochum – FK Baník Most 1909 (v Bochumi, od 13.00 hodin) 9. února: Malchower SV 90 – FK Baník Most 1909 (čas a místo zatím nebyly určeny) 15. února: FC Chomutov – FK Baník Most 1909 (v Chomutově, od 11.00 hodin) 22. února: FK Baník Most 1909 – Baník Sokolov (ve Velebudicích, čas bude upřesněn) 1. března: Loko Vltavín – FK Baník Most 1909 (místa a čas ještě nebyly určeny) VIDEOREPORTÁŽ Z PŘÍPRAVY FOTBALISTŮ: var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloakfd34bedd93cffbf7b61216ada29f5115).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addyfd34bedd93cffbf7b61216ada29f5115 = honza.vrany + @; addyfd34bedd93cffbf7b61216ada29f5115 = addyfd34bedd93cffbf7b61216ada29f5115 + seznam + . + cz; var addy_textfd34bedd93cffbf7b61216ada29f5115 = honza.vrany + @ + seznam + . + cz;document.getElementById(cloakfd34bedd93cffbf7b61216ada29f5115).innerHTML += +addy_textfd34bedd93cffbf7b61216ada29f5115+; GSpeech

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči. Více informací

×