23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Most - Mosteckým hokejistům se dnes na domácím ledě nedařilo. Se Šumperkem totiž prohráli 3:6 a Draci tak zcela a  jednoznačně ovládli mostecký led. Hokejistům HC Most se totiž vůbec nedařilo, zahráli hluboko pod svoje možnosti. Během zápasu došlo i na bitky. K té poslední došlo v 59.58 minutě mezi Tůmou a Dudášem.

 

 

Hokejisté Mostu se tak drží na čtrnáctém, tedy posledním místě prvoligové tabulky s jednatřiceti body. Šumperk je zatím na místě devátém s pětačtyřiceti body.

 

Branky a nahrávky: 4. Tauš (Smolka, Hora), 58. Hora (Nedrda), 60. Vlček (Čížek, Sedláček) – 5. Sedlák (Půhoný, Plášek), 5. Červenka (Haas), 6. Staněk (Moskal, Žalčík), 26. Tesařík (Červenka, Brunec), 30. Půhoný (Plášek, Haas), 59. Staněk (Tesařík, Žalčík)

 


HC Most: Hanuljak – Pavelka, Tůma, Čížek, Hora, Šimon, Havelka – Tauš, Smolka, Bojer – Zavřel, Vlček, Písařík – Nedrda, Slavíček, Sedláček – Jurčík, Gerhát, Palaščák

 


Salith Šumperk: Štůrala – Holík, Starý, Sedlák, Tesařík, Dudáš, Gewiese – Haas, Plášek, Půhoný – Staněk, Moskal, Žalčík – Brunec, Skoumal, Červenka – Cink, Langr, Chomič

 


Rozhodčí: Škrobák – Rozlílek, Svobodová

 


Diváci: 297

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.