Čtvrtek 18. srpen 2022
Svátek má Helena

Jsme nově vznikající krušnohorský lyžařský Tým ORE SKI pod Klubem freestylového lyžování Most z.s. Naším cílem je vytvořit zábavné prostředí pro ty nejmenší a kvalitní tréninkové zázemí pro závodní i rekreační lyžaře. Specializujeme se na mladé freestyle disciplíny SLOPESTYLE a BIG AIR.

Momentálně hledáme nové členy do dvou našich skupin. ORE SKI TEAM je sportovní tréninková skupina, v první řadě připravující mladé sportovce od 10 let, pro jejich závodní kariéru. Mimo to se k nám může přihlásit kdokoliv se zájmem o freestyle lyžování, nehledě na věk a zkušenosti. Jediným kritériem je lyžování na pokročilé úrovni.

Skupina SKIDS je prostor pro děti od 6 do 10ti let. Ve SKIDS se chceme hlavně dobře bavit a formou her přirozeně rozvíjet pohybové schopnosti a dovednosti ze zaměřením na všeobecné lyžování.

Foto

Obě naše skupiny mají celoroční režim a jsou vedeny našimi kvalifikovanými trenéry. Skupinu ORE SKI vede Pavel Pleskač a Martin Kavka a skupinu SKIDS Tomáš Hašek. Zimy trávíme převážně v Krušných horách. Letní sezóny zejména v Jumparku na mostecké Matyldě, kde máme skvělé zázemí a podmínky, pro všechny naše aktivity.

Pokud byste měli zájem přihlásit se do skupiny ORE SKI – věk 10+ můžete se přijít zapsat přímo na trénink, a to pondělí a středa od 17:00.

Pokud by byl zájem o SKIDS skupinu, první trénink a nábor proběhne 5. 7. 2022 od 17:00 v areálu Jumpark Matylda.

Pro více informací nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 739 224 625.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist