Zprávy ze sportu

V Paskově bral Bivoj všechny body

Reklama

Litvínov, Paskov - Šestnácté kolo 1. ligy mužů přineslo hráčům Bivoje výjezd až do předaleké Ostravy. Paskov totiž kvůli své nevyhovující domácí hale přes zimu využívá služeb haly v Ostravě. Utkání mělo jasného favorita. Bivoj si přivezl  převelice důležité tři body. Příští kolo doma přivítá celek České Lípy. Česká Lípa stíhá Litvínov ze třetího místa, se ztrátou sedmi bodů. Utkání začíná v sobotu 18. ledna od 19 hodin na hale Koldům.

Litvínovští Bivojové v Paskově.

Litvínovští byli na prvním a paskovští na posledním místě tabulky. Hráči Litvínova se ale v minulosti již v podobných zápasech nechali překvapit a tak v utkání nechtěli ponechat Paskovu moc šancí.

Paskov Saurians - SK Bivoj Litvínov 5:10 (2:2, 1:6 a 2:2)

Bivojové v čele se svátečním kapitánem a oslavencem Filipem Skořepou do utkání vstoupili o poznání lépe a zamkli Paskov na jeho polovině. Paskov ale využil dvou brejků a překvapivě vedl 2:0. Litvínovští se museli oklepat a začít znovu a se zlepšenou obranou. První branku litvínovských vstřelil Vebr, do svého zranění parádně zastupující chybějícího Hocelíka. Druhou a svou první za Bivoj vůbec, vstřelil Michal Plomer.Ten zužitkoval parádní přihrávku Krejčího.

Mandelbaum, Kropáček, Skuhrovec, Skalitz, Krejčí a Hulič! Šest jmen, šest autorů branek, které rozhodly zápas. Bivoj v druhé třetině během šesti minut a šestnácti vteřin utekl Paskovu z remízového stavu na stav 2:8 a z dohrání utkání se stala pouze povinnost.

Třetí třetina přinesla spíše tvrdou hru za hranou pravidel, než pohledný florbal. Za Bivoj se prosadili dva hráči, kterým branku přáli všichni v týmu- nejdříve skóroval Filip Skořepa a oslavil tak své 33. narozeniny a posléze Jan Werner, který snad již konečně překonal svou střeleckou krizi.

Bivoj tak v Paskově potvrdil roli favorita a veze si převelice důležité tři body. Příští kolo doma přivítá celek České Lípy. Česká Lípa stíhá Litvínov ze třetího místa, se ztrátou sedmi bodů. Utkání začíná v sobotu 18.1. od 19:00 na hale Koldům.


 

Branky (nahrávky):
5:39 Vebr (Skuhrovec) 2:1, 19:16 Plomer (Krejčí) 2:2, 21:35 Mandelbaum (Skuhrovec) 2:3, 24:17 Kropáček (Hulič) 2:4, 25:32 Skuhrovec (Mandelbaum) 2:5, 26:16 Skalitz (Hulič) 2:6, 27:19 Krejčí (Mandelbaum) 2:7, 27:51 Hulič (Kropáček) 2:8, 50:51 Skořepa (Hertl) 4:9 a 57:46 Werner
Hertl) 5:10

Zákroky: Mikeska 22 – Hruška 20

Sestava:
B: Hruška (Kohout)
O: Werner, Skalitz, Skuhrovec, Chládek a Pecháček
Ú: Kropáček, Hulič, Hertl, Mandelbaum, Plomer, Řeháček, Vebr, Skořepa a Krejčí

Komentář trenéra Hejkala:
"Jsme rádi, že jsme cestu nepodnikli zbytečně, body jsme potřebovali jako sůl. Děkujeme diváků u onlajnu, soupeřům a rozhodčím."

Komentář trenéra Volka:
"Zkrat ve druhé třetině jsme již v posledním dějství nedokázali zvrátit. Gratuluji soupeři k zisku tří bodů a přeji jim šťastnou cestu domů."

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 21. říjen 2016

  Lom - Hned dvě dopravní nehody téměř ve stejný okamžik zaměstnaly záchranáře na Litvínovsku. Ke střetu dvou osobních aut došlo nejprve na křižovatce v Lomu. Karambol se obešel naštěstí bez zranění. Zároveň záchranáři vyjížděli na silnici mezi Loučnou a Osekem, kde havarovala mimo vozovku řidička osobního auta, ve kterém cestovalo i šestileté dítě. Auto po nárazu do stromu skončilo na boku.

 • 21. říjen 2016

  Litvínov, Louny - Policie v Litvínově sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu podvodu 42letému muži z Lounska a 31leté ženě z Litvínova. Muž měl jako pronajímatel bytu vystavit ženě doklady o uhrazení nájmu, které však neuhradila.

 • 20. říjen 2016

  Litvínov - V pátek 21. října to bude již deset let, co do litvínovského Magic baru vstoupil první zákazník. Udržet se deset let na trhu, to už stojí za pořádnou oslavu. A protože žádný bar by nefungoval bez zákazníků, oslava je přichystána pro všechny, kteří sem rádi chodí.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

 • 18. říjen 2016

  Litvínov - Hokejisté Litvínova na domácí ledové ploše hostili v úterý v podvečer hokejisty Mountfield Hradec Králové. Dramatické utkání mělo dynamický náboj až do samotného konce. V osmapadesáté minutě Litvínov vyrovnal a po prodloužení tak nakonec Verva vyhrála 3:2. Domácí se tak radují ze dvou bodů.

Co se chystá

 • 20. říjen 2016

  Most - Členové místního Svazu bojovníků za svobodu položí 27. října při příležitosti výročí vzniku samostatného Československa květiny a věnce u sochy Tomáše G. Masaryka. Jejich setkání se uskuteční v obřadní síni magistrátu. Pietní akt by měl začít zhruba ve čtvrt na tři odpoledne, zvána je i široká veřejnost.

 • 18. říjen 2016

  Most - Příznivci a fanoušci undergroundové hudby v pátek slaví svátek. Mostecký music club Metro totiž opět rozvibruje Drum & Bass a tentokrát se je na co těšit. Do Mostu totiž zavítá český DJ a producent Rido.

 • 18. říjen 2016

  Kadaň - Oblíbená hudební skupina Katapult opět míří do Kadaně. Tentokrát v rámci nového tour „Kladivo na život".

 • 17. říjen 2016

  V oblastním muzeu v Mostě bude v listopadu rušno. Návštěvníci se můžou těšit na dvě výstavy a dva přenáškové cykly. Dozvědět se tu můžete něco například o bitvě u Chlumce, nebo se podívat do minulosti Mostecka. Mimo to vás ale také čekají výstavy "Chleba za milion" a předsavení navráceného barokního obrazu "Vražda jeptišek v Mostě".

 • 15. říjen 2016

  Most, Ústecký kraj - Festival určený zejména pro začínající regionální kapely Festklip zvolí nejlepší hudební klipy. Vyhlášení vítězů zůstává v Mostě. Náš zpravodajský server bude slavnostní večer vysílat v živém přenosu.

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.