22. února 2017 Svátek má Petr

Most -  Mostecké házenkářky hostily na domácí palubovce celek HK Slovan Duslo Šaľa a šlo doslova o infarktové utkání, přesně řečeno o jeho závěr, kdy mostecké házenkářky měly nakonec více štěstí a v duelu nakonec vyhrály o jednu jedninou branku. Zápas tak skončil 26:25 a oba body zůstávají na severu Čech.

"V prvním utkání druhé poloviny soutěže jsme přivítali souseda z tabulky, celek HK Slovan Duslo Šaľa. Shodný počet bodů i fakt, že oba celky dominují interlize nejlepšími obranami dával tušit, že k vidění bude jistě velmi kvalitní a zajímavá házená," uvádí na internetové stránce DHK Baník Most trenér Dušan Poloz.

"Vzhledem k výše uvedenému jsme si byli vědomi, že nás čeká velmi těžké utkání. Nemalou měrou k tomu přispěl i náš slabý výkon na půdě Partizánského, po němž vyvstalo spousta otazníků a na který přirozeně navazoval týden plný snahy nalezení příčin naší herní nepohody a tendence o jejich eliminaci.

Vstup do utkání a vlastně celý průběh prvního poločasu nasvědčoval tomu, že se tým opravdu opět našel a že nehodlá připustit žádné zaváhání. Počet obdržených branek za prvních 30 minut odrážel dokonale obraz naší předváděné hry a soustředěnost na zápas.Takto výborný poločas jsme předvedli již před časem a sice v euro-pohárovém utkání proti HC Zalau. Poločas 16:7.

Kdo však mohl tušit, že se bude bohužel opakovat také průběh druhé půle ze zmíněného zápasu a to i přes odlišné poločasové pokyny. Naše naivní a nedůsledná obrana 0:6 nás dostala do velkých problémů, které se pak přirozeně promítly také do útočné fáze hry. Není možné abychom obdrželi 3× tolik branek než v první půli bez následků. Vynikající hra soupeře a změna jeho obranného systému nám dělala značné potíže. Projevilo se také jednoznačně polevení koncentrace i slabší nasazení v útočných činnostech. Průběh celého zápasu naznačuje, že náš tým umí a dokáže hrát na vynikající úrovni v případě naprosté soustředěnosti, ale současně jsme se znova přesvědčili, že jakákoli lehkovážnost v našich herních činnostech nás může stát body.

"Nakonec jsem samozřejmě potěšen, že jsme i přes velmi obtížný průběh druhé půle dokázali zápas dotáhnout do úspěšného konce. Děkujeme všem divákům, kteří si našli cestu do sportovní haly a pomohli nám k zisku dalších důležitých bodů," uvádí trenér Poloz.

DHK Baník Most:

1 Bezpalcová Eva
2 Vaňková Edita
4 Matoušková Iveta
5 Dvořáková Kateřina
6 Tomášková Irena
8 Borovská Michaela
10 Beňušková Petra
14 Vítková Petra
16 Vysloužilová Kamila
17 Martinková Hana
18 Šplechtová Marcela
19 Janoušková Michaela
20 Weisenbilderová Martina
31 Müllnerová Dominika
36 Vysloužilová Martina
55 Růčková Petra


HK Slovan Duslo Šaľa:

1 Grandtnerová Adriana
2 Bujnochová Karin
5 Klučková Lívia
6 Bíziková Réka
9 Kováčková Stanislava
10 Pócsíková Katarína
12 Haládiková Zuzana
13 Demajová Sofia
14 Darázsová Klaudia
17 Tulipánová Martina
21 Szarková Simona
22 Súkenníková Lucia
27 Veselková Eva
71 Krebs Olexandra
Rozhodčí: Opava, Válek
Diváci:

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.