Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Svátek má Arnošt
Čtvrtek 30. březen 2017

Most -  Mostecké házenkářky hostily na domácí palubovce celek HK Slovan Duslo Šaľa a šlo doslova o infarktové utkání, přesně řečeno o jeho závěr, kdy mostecké házenkářky měly nakonec více štěstí a v duelu nakonec vyhrály o jednu jedninou branku. Zápas tak skončil 26:25 a oba body zůstávají na severu Čech.

"V prvním utkání druhé poloviny soutěže jsme přivítali souseda z tabulky, celek HK Slovan Duslo Šaľa. Shodný počet bodů i fakt, že oba celky dominují interlize nejlepšími obranami dával tušit, že k vidění bude jistě velmi kvalitní a zajímavá házená," uvádí na internetové stránce DHK Baník Most trenér Dušan Poloz.

"Vzhledem k výše uvedenému jsme si byli vědomi, že nás čeká velmi těžké utkání. Nemalou měrou k tomu přispěl i náš slabý výkon na půdě Partizánského, po němž vyvstalo spousta otazníků a na který přirozeně navazoval týden plný snahy nalezení příčin naší herní nepohody a tendence o jejich eliminaci.

Vstup do utkání a vlastně celý průběh prvního poločasu nasvědčoval tomu, že se tým opravdu opět našel a že nehodlá připustit žádné zaváhání. Počet obdržených branek za prvních 30 minut odrážel dokonale obraz naší předváděné hry a soustředěnost na zápas.Takto výborný poločas jsme předvedli již před časem a sice v euro-pohárovém utkání proti HC Zalau. Poločas 16:7.

Kdo však mohl tušit, že se bude bohužel opakovat také průběh druhé půle ze zmíněného zápasu a to i přes odlišné poločasové pokyny. Naše naivní a nedůsledná obrana 0:6 nás dostala do velkých problémů, které se pak přirozeně promítly také do útočné fáze hry. Není možné abychom obdrželi 3× tolik branek než v první půli bez následků. Vynikající hra soupeře a změna jeho obranného systému nám dělala značné potíže. Projevilo se také jednoznačně polevení koncentrace i slabší nasazení v útočných činnostech. Průběh celého zápasu naznačuje, že náš tým umí a dokáže hrát na vynikající úrovni v případě naprosté soustředěnosti, ale současně jsme se znova přesvědčili, že jakákoli lehkovážnost v našich herních činnostech nás může stát body.

"Nakonec jsem samozřejmě potěšen, že jsme i přes velmi obtížný průběh druhé půle dokázali zápas dotáhnout do úspěšného konce. Děkujeme všem divákům, kteří si našli cestu do sportovní haly a pomohli nám k zisku dalších důležitých bodů," uvádí trenér Poloz.

DHK Baník Most:

1 Bezpalcová Eva
2 Vaňková Edita
4 Matoušková Iveta
5 Dvořáková Kateřina
6 Tomášková Irena
8 Borovská Michaela
10 Beňušková Petra
14 Vítková Petra
16 Vysloužilová Kamila
17 Martinková Hana
18 Šplechtová Marcela
19 Janoušková Michaela
20 Weisenbilderová Martina
31 Müllnerová Dominika
36 Vysloužilová Martina
55 Růčková Petra


HK Slovan Duslo Šaľa:

1 Grandtnerová Adriana
2 Bujnochová Karin
5 Klučková Lívia
6 Bíziková Réka
9 Kováčková Stanislava
10 Pócsíková Katarína
12 Haládiková Zuzana
13 Demajová Sofia
14 Darázsová Klaudia
17 Tulipánová Martina
21 Szarková Simona
22 Súkenníková Lucia
27 Veselková Eva
71 Krebs Olexandra
Rozhodčí: Opava, Válek
Diváci:

Napsal
Jan Vraný
Author: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Most -  Mostecké házenkářky hostily na domácí palubovce celek HK Slovan Duslo Šaľa a šlo doslova o infarktové utkání, přesně řečeno o jeho závěr, kdy mostecké házenkářky měly nakonec více štěstí a v duelu nakonec vyhrály o jednu jedninou branku. Zápas tak skončil 26:25 a oba body zůstávají na severu Čech. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); V prvním utkání druhé poloviny soutěže jsme přivítali souseda z tabulky, celek HK Slovan Duslo Šaľa. Shodný počet bodů i fakt, že oba celky dominují interlize nejlepšími obranami dával tušit, že k vidění bude jistě velmi kvalitní a zajímavá házená, uvádí na internetové stránce DHK Baník Most trenér Dušan Poloz. Vzhledem k výše uvedenému jsme si byli vědomi, že nás čeká velmi těžké utkání. Nemalou měrou k tomu přispěl i náš slabý výkon na půdě Partizánského, po němž vyvstalo spousta otazníků a na který přirozeně navazoval týden plný snahy nalezení příčin naší herní nepohody a tendence o jejich eliminaci. Vstup do utkání a vlastně celý průběh prvního poločasu nasvědčoval tomu, že se tým opravdu opět našel a že nehodlá připustit žádné zaváhání. Počet obdržených branek za prvních 30 minut odrážel dokonale obraz naší předváděné hry a soustředěnost na zápas.Takto výborný poločas jsme předvedli již před časem a sice v euro-pohárovém utkání proti HC Zalau. Poločas 16:7. Kdo však mohl tušit, že se bude bohužel opakovat také průběh druhé půle ze zmíněného zápasu a to i přes odlišné poločasové pokyny. Naše naivní a nedůsledná obrana 0:6 nás dostala do velkých problémů, které se pak přirozeně promítly také do útočné fáze hry. Není možné abychom obdrželi 3× tolik branek než v první půli bez následků. Vynikající hra soupeře a změna jeho obranného systému nám dělala značné potíže. Projevilo se také jednoznačně polevení koncentrace i slabší nasazení v útočných činnostech. Průběh celého zápasu naznačuje, že náš tým umí a dokáže hrát na vynikající úrovni v případě naprosté soustředěnosti, ale současně jsme se znova přesvědčili, že jakákoli lehkovážnost v našich herních činnostech nás může stát body. Nakonec jsem samozřejmě potěšen, že jsme i přes velmi obtížný průběh druhé půle dokázali zápas dotáhnout do úspěšného konce. Děkujeme všem divákům, kteří si našli cestu do sportovní haly a pomohli nám k zisku dalších důležitých bodů, uvádí trenér Poloz. DHK Baník Most: 1 Bezpalcová Eva 2 Vaňková Edita 4 Matoušková Iveta 5 Dvořáková Kateřina 6 Tomášková Irena 8 Borovská Michaela 10 Beňušková Petra 14 Vítková Petra 16 Vysloužilová Kamila 17 Martinková Hana 18 Šplechtová Marcela 19 Janoušková Michaela 20 Weisenbilderová Martina 31 Müllnerová Dominika 36 Vysloužilová Martina 55 Růčková Petra HK Slovan Duslo Šaľa: 1 Grandtnerová Adriana 2 Bujnochová Karin 5 Klučková Lívia 6 Bíziková Réka 9 Kováčková Stanislava 10 Pócsíková Katarína 12 Haládiková Zuzana 13 Demajová Sofia 14 Darázsová Klaudia 17 Tulipánová Martina 21 Szarková Simona 22 Súkenníková Lucia 27 Veselková Eva 71 Krebs Olexandra Rozhodčí: Opava, Válek Diváci: var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak29bd38369cc54ea05da507050a812ff2).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy29bd38369cc54ea05da507050a812ff2 = honza.vrany + @; addy29bd38369cc54ea05da507050a812ff2 = addy29bd38369cc54ea05da507050a812ff2 + seznam + . + cz; var addy_text29bd38369cc54ea05da507050a812ff2 = honza.vrany + @ + seznam + . + cz;document.getElementById(cloak29bd38369cc54ea05da507050a812ff2).innerHTML += +addy_text29bd38369cc54ea05da507050a812ff2+; Více od autoraDOBRÁ PRÁCE: Hasiči Pasec zachránili ze stromu promrzlou kočkuDobrovolní hasiči z Braňan mají svůj slavnostní praporAKTUALIZUJEME: Kriminalistům se ozvaly již na dvě desítky lidí, ohledně informací k pohřešované školačce. Ta je stále nezvěstnáZlodějka ukryla kradené drogistické zboží do kočárku s miminkemVandal poničil několik zaparkovaných aut a vyzval strážníka na pěstní souboj GSpeech

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči. Více informací

×