24. února 2017 Svátek má Matěj

Litvínov - Základní část první ligy spěje ke svému konci. Na čele se stále drží Bivoj, ale pořadí na špici tabulky se hodně vyrovnalo. Česká Lípa je jedno z družstev, se kterými se Litvínov na špici potýká a tak si litvínovští nemohli dovolit ve vzájemném zápase ztratit body.

SK Bivoj Litvínov

SK Bivoj Litvínov - FBC BRZDY CZ Česká Lípa 4:3p (0:0, 3:1, 0:2 a 1:0)

Bivoj byl v celém zápase lepším týmem, ale nezužitkoval svou převahu do více branek. Nakonec je rád za dva body, které jsou před play-off velmi cenné.

Litvínov tak sice utekl o bod České Lípě, ale na dva body se mu přiblížily pražské Vinohrady, které si poradily s Kopřivnicí.

Příští zápas odehraje celek Bivoje opět na domácí půdě a to s Brnem. Zápas se odehraje v sobotu 25.1. od 18:00 v litvínovské hale Koldům. Tým Brna se momentálně nachází na třetí příčce tabulky se čtyřbodovou ztrátou na Bivoj. Zase to tak bude zápas o vše, protože družstvu Litvínova jde před play-off o co nejlepší umístnění, které mu zaručí lepší pozici při výběru soupeře do vyřazovací části (ve florbale si totiž celky na prvních 4 místech vybírají svého soupeře z 5. až 8. místa).

Branky (nahrávky):

22:31 Kropáček (Hocelík) 1:0, 26:03 Hertl 2:0, 33:17 Krejčí (Mandelbaum) 3:1 a 63:47 Černý (Werner) 4:3

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.