Zprávy ze sportu

O vítězství Bivojů rozhodla střelecká impotence soupeře

Reklama

Praha, Litvínov - V devatenáctém kole byl pro první Bivoj na rozvrhu zápas s pražským týmem Startu. Zápas měl být pro litvínovské jednodušší předchozích, celek z Prahy se totiž před zápasem nacházel na devátém místě, s pouhou teoretickou vyhlídkou účasti v play-off. Kdo by čekal klidné vítězství favorizovaného Litvínova, byl by ale nepříjemně překvapen.

FBC Start98 - SK Bivoj Litvínov 4:5 (2:0, 2:3 0:2)

Hráči Startu hráli o vše, neúčast v play-off s sebou totiž nese boj o udržení. Byť Bivoj nevstoupil do zápasu jako horší tým, byl tím týmem který neproměňoval své šance a naopak nechal skórovat pražského soka. Start byl až do branky Kropáčka na 4:4 neustále ve vedení. V 53. minutě vstřelil Hulič branku na 4:5 pro Bivoj. Ta se ukázala jako branka vítězná. Litvínovští se v nervózní koncovce řádně strachovali o vítězství, obzvláště když v posledních minutě bránili powerplay domácích a vteřinu před sirénou nesrovnal v tutové šanci Štyler.

Před hráči Bivoje je tak stále ještě spousta práce, aby v play-off mohli pomýšlet na vyšší mety. Jakou formu si do něj přinesou snad poodhalí další domácí zápas. Bivoj jej odehraje v neděli 9.2. od 15:00 s pátým Znojmem. Znojmo v sobotu přestřílelo druhé Vinohrady 10:6 a ukázalo, že v play-off také nebude soupeřem do počtu. Zápas to bude jistě velmi atraktivní. Ve vyhroceném prvním vzájemném duelu, bral Bivoj na Znojemské palubovce dva body v prodloužení.

Branky (nahrávky):
21:40 Mandelbaum (Plomer) 2:1, 25:02 Boubelík – vlastní 3:2, 37:34 Černý (Hulič) 4:3, 46:41 Kropáček (Hulič) 4:4 a 52:24 Hulič (Kropáček) 4:5

Zákroky: Kohout 14 – Cmíral 26

Střely na branku: 18:31

Hráči zápasu: Altman - Hulič (1+2)

Sestava:
B: Kohout (Hruška)
O: Werner, Černý, Skalitz, Skuhrovec M., Pecháček, Chládek
Ú: Kropáček, Hocelík, Hulič, Hertl, Mandelbaum, Krejčí, Skořepa, Plomer, Řeháček, Vebr a Skuhrovec K.

Komentář trenéra (hostí) Košárka:
Zápas rozhodla naše střelecká impotence, soupeř byl víc než hratelný. Od 2.třetiny jsme s nimi začali hrát hru nahoru, dolu a z brejků zaslouženě inkasovali.

Komentář trenéra Huliče:
Děkujeme všem dorazivším divákům a Tomášovi (generální manažer) za nové dresy.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 21. říjen 2016

  Lom - Hned dvě dopravní nehody téměř ve stejný okamžik zaměstnaly záchranáře na Litvínovsku. Ke střetu dvou osobních aut došlo nejprve na křižovatce v Lomu. Karambol se obešel naštěstí bez zranění. Zároveň záchranáři vyjížděli na silnici mezi Loučnou a Osekem, kde havarovala mimo vozovku řidička osobního auta, ve kterém cestovalo i šestileté dítě. Auto po nárazu do stromu skončilo na boku.

 • 21. říjen 2016

  Litvínov, Louny - Policie v Litvínově sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu podvodu 42letému muži z Lounska a 31leté ženě z Litvínova. Muž měl jako pronajímatel bytu vystavit ženě doklady o uhrazení nájmu, které však neuhradila.

 • 20. říjen 2016

  Litvínov - V pátek 21. října to bude již deset let, co do litvínovského Magic baru vstoupil první zákazník. Udržet se deset let na trhu, to už stojí za pořádnou oslavu. A protože žádný bar by nefungoval bez zákazníků, oslava je přichystána pro všechny, kteří sem rádi chodí.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.