Zprávy ze sportu

Mladší žákyně bojovaly v Pardubicích o házenkářský pohár J. Klindery

Reklama

Pardubice - V páteční podvečer odcestovala výprava mladších žaček DHK Baník Most na tradiční turnaj do Pardubic. I když na bednu to nebylo, přivezla si jedna z našich nejmenších Anetka Křepelová individuální ocenění za nejlepší křídlo turnaje.

Aneta Křepelová (uprostřed) při slavnostním vyhlášení. Foto: Jiří Maršík

Celkem deset týmů z Čech a Moravy se zde v sobotu a v neděli utkalo systémem každý s každým 1 x 20 min., což pro každý tým, znamenalo devět střetnutí, a to je pro tuto kategorii poměrně slušná porce. Po dvou týmech na turnaji měly domácí Pardubice a Zlín. Dokonce tři týmy přicestovaly z Kobylis a po jednom jsme účastníky doplnili my, Meziříčí a Vršovice.

V mosteckém týmu si rovnou měrou zahrály všechny holky, které na turnaj odcestovaly a i přes to, že polovinu tvoří věkově mini žačky, na tomto klání se Most nijak neztratil. Jako pozitivum lze vidět i to, že do střelecké listiny se zapsaly téměř všechny hráčky.

I když na bednu to nebylo, přivezla si jedna z našich nejmenších Anetka Křepelová, individuální ocenění za nejlepší křídlo turnaje. "V sobotu večer jsme dvěma dorty oslavili narozeniny Kateřiny Šuttové no a nebýt jedné zapomenuté tašky v Pardubické hale, byla naše výprava téměř bez poskvrny. No ale i to se někdy stává," řekl trenér mládeže Jiří Maršík.

Jako další akce DHK Baník Most čeká 29. března turnaj na domácí palubovce ve Společné regionální lize mladších žákyň.

Na turnaji se prezentovaly tyto hráčky: Kateřina EBRLOVÁ, Kristina VOJTELOVÁ, Antonie LEŽALOVÁ, Barbora POPELKOVÁ, Lada STRAKOVÁ, Adéla ČÁSOVÁ, Adéla KRBCOVÁ, Kateřina ŠUTTOVÁ, Aneta KŘEPELOVÁ, Eliška JINDŘICHOVÁ, Adéla MARTÍNKOVÁ, Michaela MAULEOVÁ, Kateřina FILOVÁ, Kateřina ŠILHAVÁ a Barbora SRPOVÁ.

Trenéři: Jiří MARŠÍK a Miroslav STRAKA.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 21. říjen 2016

  Lom - Hned dvě dopravní nehody téměř ve stejný okamžik zaměstnaly záchranáře na Litvínovsku. Ke střetu dvou osobních aut došlo nejprve na křižovatce v Lomu. Karambol se obešel naštěstí bez zranění. Zároveň záchranáři vyjížděli na silnici mezi Loučnou a Osekem, kde havarovala mimo vozovku řidička osobního auta, ve kterém cestovalo i šestileté dítě. Auto po nárazu do stromu skončilo na boku.

 • 21. říjen 2016

  Litvínov, Louny - Policie v Litvínově sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu podvodu 42letému muži z Lounska a 31leté ženě z Litvínova. Muž měl jako pronajímatel bytu vystavit ženě doklady o uhrazení nájmu, které však neuhradila.

 • 20. říjen 2016

  Litvínov - V pátek 21. října to bude již deset let, co do litvínovského Magic baru vstoupil první zákazník. Udržet se deset let na trhu, to už stojí za pořádnou oslavu. A protože žádný bar by nefungoval bez zákazníků, oslava je přichystána pro všechny, kteří sem rádi chodí.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.