Zprávy ze sportu

Mladší přípravky FK Baník Most se utkaly v derby proti Teplicím

Reklama

Most - Na hlavním hřišti Josefa Masopusta v Mostě se dnes utkaly mladší přípravky Fotbalové akademie Josefa Masopusta r. 2005 a r. 2006 proti odvěkému rivalovi z Teplic v rámci 1. Kola Krajského přeboru mladších přípravek. Utkání byla pěkná, bojovná a měla hezkou atmosféru.

FK Baník Most 1909 U9 – SK Junior Teplice U9 19:21 (8:12)

Sestava Mostu: František Volf, Radek Žorna, Patrik Šindelář, Čeněk Potoček, Vilém Sedlák, Dominik Keldrych, Dominik Forman, David Guláš, Štěpán Fink, Jiří Wilhelm, Ondřej Horn, Jakub Smetánka Kenneth Balázs, Pavel Bíma, Jakub Hádl, Jiří Pergl, Matěj Keller

Branky Mostu: Žorna 5, Smetánka 4, Potoček 3, Volf 2, Guláš, Fink, Keller, Sedlák, Balázs,

Trenéři: Tomáš Rain, Luděk Poláček, Vedoucí mužstva: František Volf

„Kluci zápas odmakali a i přesto, že prohráli můžeme být celkově spokojeni. Moc dobře víme, kde jsou ještě naše nedostatky a na ty se v tréninku zaměříme.“

FK Baník Most 1909 U8 – SK Junior Teplice U8 22:14 (13:6)

Sestava Mostu: Benda, Brda, Hlavatý, Jahodář, Jandák, Kozák, Krbec, Lenkvík, Pergl, Příhoda, Svoboda, Štrombach, Terynek, Theibaut, Vaic, Vorlíček, Žáček.

Branky Mostu: Žáček 6, Hlavatý 3, Lenkvík 3, Thiebaut 3, Svoboda 2, Benda, Brda, Příhoda, Štrombach, Terynek.

Trenér: Aleš Terynek. Vedoucí mužstva: Radim Vaic.

Aleš Terynek, trenér: „V zápase podali hráči velmi dobrý výkon, který vedl k celkové výhře. Soupeře přehráli svou bojovností a chutí vyhrát.“

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 21. říjen 2016

  Lom - Hned dvě dopravní nehody téměř ve stejný okamžik zaměstnaly záchranáře na Litvínovsku. Ke střetu dvou osobních aut došlo nejprve na křižovatce v Lomu. Karambol se obešel naštěstí bez zranění. Zároveň záchranáři vyjížděli na silnici mezi Loučnou a Osekem, kde havarovala mimo vozovku řidička osobního auta, ve kterém cestovalo i šestileté dítě. Auto po nárazu do stromu skončilo na boku.

 • 21. říjen 2016

  Litvínov, Louny - Policie v Litvínově sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu podvodu 42letému muži z Lounska a 31leté ženě z Litvínova. Muž měl jako pronajímatel bytu vystavit ženě doklady o uhrazení nájmu, které však neuhradila.

 • 20. říjen 2016

  Litvínov - V pátek 21. října to bude již deset let, co do litvínovského Magic baru vstoupil první zákazník. Udržet se deset let na trhu, to už stojí za pořádnou oslavu. A protože žádný bar by nefungoval bez zákazníků, oslava je přichystána pro všechny, kteří sem rádi chodí.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.