Zprávy ze sportu

Mostecká liga malé kopané: Gambleři stále bez ztráty bodu

Reklama

Most - Nedělní hřiště 11. ZŠ Most bylo kulisou šestého kola Mostecké ligy malé kopané. Ani v něm nenašli Gambleři svého letošního prvního přemožitele a lize tak zatím vládnou s šesti vítězstvími ze šesti zápasů a impozantním skóre 41:10.

Mostecká liga malé kopané.

První zápas proti sobě svedl nováčky FC Citizens a tým Inseminátorů. Citizens přes předzápasové prognózy dokázali zvítězit a získali tak své historicky první body v MLMK. Samotný zápas opanovali se skóre 6:3 po poločase 3:0. Nejvýrazněji se na výhře podílel starší z bratrů Kešnerů Ladislav (2+2) a Ladislav Lukáš (1+1).

V druhém ze zápasů byli diváci svědky ustavení nového letošního rekordu ve výši vítězství a opět u toho byli, bohužel, hráči FC Gunners Most. Ti tentokrát podlehli týmu Old Bridge konečným skóre 3:17. Malou útěchou pro ně může být fakt, že poprvé dokázali v jednom zápase vstřelit více než jeden gól. V týmu vítězů se nejvýrazněji prosadili Pavel Klárman (5+3), Martin Krupka (6+0) a Michal Broskovics (0+5). O drobnou korekci výsledku se v týmu poražených nejvíce přičinil Martin Fryč (1+1). Pavel Klárman z týmu vítězů se tak stal bodujícím kola a jeho spoluhráč Martin Krupka střelcem kola.

Třetí střetnutí dne proti sobě postavilo družstva Nostalgiků a proOFFICE. Utkání bylo velmi vyrovnané a bojovné, o čemž svědčí největší počet udělených žlutých karet z celé neděle. Skóre se přelévalo a střídavě vedly oba týmy, aby po poločase 2:2 nakonec zvítězili šťastnější hráči proOFFICE 4:5. V týmu vítězů vyčníval zejména Tomáš Beran (1+2) doplněný Davidem Ferencem a Zdeňkem Kušnírem (oba 1+1). Za poražené se předvedl především František Tvrdík (2+1) a Milan Maty (1+1).

Následoval zápas mezi dvěma z horkých favoritů na letošní titul a to Gamblers Most a FC Boe United. Gambleři střetnutí překlopili na svou stranu ve druhé půli, když poločas byl ještě nerozhodných 1:1, a nakonec zvítězili 4:1. O vítězství se nejvíce zasloužili Tomáš Gärtner (1+2), Ondřej Hollman (2+0) a Michal Macháček (1+1).

Od jedné hodiny se utkala mužstva FC Levels a FC Kanec. Kanec zápas vyhrál přesvědčivě 0:6, když v každém z poločasů vstřelil tři góly. Levels tak poté, co do ligy vstoupili třemi vítězstvími v řadě, zaznamenali nyní třetí porážku v řadě. Za Kanec bodovali především David Macko (3+0), František Tůma (2+0) a Jaroslav Horský (1+1). Gólman Kance, Václav Šlégr, se díky vychytané nule stal brankářem kola.

Šesté kolo uzavřel zápas mezi FK Mamut a Tipáčem. Postavení týmů v tabulce pasovalo do pozice jasného favorita Tipáč, ale Mamut se těmto prognózám statečně postavil a ze zápasu udělal drama, byť nakonec podlehl 7:8. Za poražené se o překvapení snažili hlavně Patrik Polášek (1+4), Ladislav Friček, Lukáš Schut (oba 2+0) a Radek Valoušek (1+1). O konečné vítězství Tipáče se pak zasloužili zejména Vladimír Pátek (4+1), Stanislav Levý (3+2) a Vít Popelka (0+3).
Kanadské bodování soutěže momentálně suverénně vede Pavel Klárman – Old Bridge (18+6). Ten má sedmibodový náskok na Adama Koudelku z Gamblers Most (11+6), za kterým jsou srovnáni patnáctibodoví Vladimír Pátek (Tipáč 10+5), Stanislav Levý (Tipáč 7+8) a Matěj Koudelka (Gamblers (6+9).

Pavel Klárman je rovněž nejlepším střelcem soutěže s osmnácti zásahy. Za ním jsou jedenáctigólový Adam Koudelka a desetigóloví Vladimír Pátek a František Tůma (FC Kanec).

Nejlepšími třemi gólmany jsou Ondřej Bíro (Gamblers Most, průměr 1,67), následován Miloslavem Picou (Old Bridge) a Martinem Zudou z proOFFICE (oba 3,4).

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

 • 18. říjen 2016

  Litvínov - Hokejisté Litvínova na domácí ledové ploše hostili v úterý v podvečer hokejisty Mountfield Hradec Králové. Dramatické utkání mělo dynamický náboj až do samotného konce. V osmapadesáté minutě Litvínov vyrovnal a po prodloužení tak nakonec Verva vyhrála 3:2. Domácí se tak radují ze dvou bodů.

 • 18. říjen 2016

  Most - Čtvrtým rokem po sobě okořenili stolní hokejisté podzimní část sezóny akcí s názvem 24 hodin stolního hokeje. Letos poprvé byl tento neobvyklý turnaj zařazen do projektu ČUS – Sportuj s námi a v mosteckém Středisku volného času se při něm představila více než stovka hráčů a hráček.

Co se chystá

 • 20. říjen 2016

  Most - Členové místního Svazu bojovníků za svobodu položí 27. října při příležitosti výročí vzniku samostatného Československa květiny a věnce u sochy Tomáše G. Masaryka. Jejich setkání se uskuteční v obřadní síni magistrátu. Pietní akt by měl začít zhruba ve čtvrt na tři odpoledne, zvána je i široká veřejnost.

 • 18. říjen 2016

  Most - Příznivci a fanoušci undergroundové hudby v pátek slaví svátek. Mostecký music club Metro totiž opět rozvibruje Drum & Bass a tentokrát se je na co těšit. Do Mostu totiž zavítá český DJ a producent Rido.

 • 18. říjen 2016

  Kadaň - Oblíbená hudební skupina Katapult opět míří do Kadaně. Tentokrát v rámci nového tour „Kladivo na život".

 • 17. říjen 2016

  V oblastním muzeu v Mostě bude v listopadu rušno. Návštěvníci se můžou těšit na dvě výstavy a dva přenáškové cykly. Dozvědět se tu můžete něco například o bitvě u Chlumce, nebo se podívat do minulosti Mostecka. Mimo to vás ale také čekají výstavy "Chleba za milion" a předsavení navráceného barokního obrazu "Vražda jeptišek v Mostě".

 • 15. říjen 2016

  Most, Ústecký kraj - Festival určený zejména pro začínající regionální kapely Festklip zvolí nejlepší hudební klipy. Vyhlášení vítězů zůstává v Mostě. Náš zpravodajský server bude slavnostní večer vysílat v živém přenosu.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.