Zprávy ze sportu

Mostecká liga malé kopané: Kolo ve znamení ztrát favoritů

Reklama

Most - Mostecká liga malé kopané odehrála v neděli své sedmé kolo a dá se říct, že z hlediska výsledků to bylo kolo zatím nejpřekvapivější. Diváci viděli hned čtyři zápasy, které skončily v rozporu s papírovými předpoklady.

Mostecká liga malé kopané. Foto: MLMK

První zápas opět posunul výši maximální porážky utržené v letošním ročníku a toto nelichotivé prvenství i nadále drží tým FC Gunners Most. Tentokrát podlehli týmu FC Kanec 21:1. V rámci tohoto vysokého vítězství byly samozřejmě dosaženy i vysoké individuální statistiky. Největší podíl na výhře měli František Tůma (9+3), David Macko (8+4) a Petr Vlášek (0+5). František Tůma tak ustavil letošní střelecký rekord, který bude jen těžko překonán. Brankář Kance Václav Šlégr se stal gólmanem kola.

V druhém zápase se utkali Old Bridge a Nostalgici. Old Bridge byli v tomto zápase přeci jen mírně favorizováni, ale Nostalgici prokázali svou kvalitu a utkání pro sebe získali v poměru 5:6 po poločase 1:2. Vítězství pro Nostalgiky získali zejména Marek Tvrdík (1+3), Jan Tót (3+0) a František Tvrdík (1+1). Za Old Bridge se nejvíce prosadili Pavel Klárman, Martin Krupka (oba 1+1) a Michal Broskovics (0+2).

I třetí utkání skončilo překvapivě a znamenalo první letošní ztrátu bodů pro dosavadního suveréna Gamblers Most. Ti proti všem předzápasovým prognózám pouze remizovali s týmem Inseminátors FC 3:3. K porážce Gamblerů jistě přispělo vyloučení aktuálně nejlepšího brankáře ligy Ondřeje Bíra. Všechny tři góly Gamblerů vstřelil Adam Koudelka. Za  Inseminátory vynikli zejména Jan Pyskatý (2+1) a Tomáš Rain (0+2).

Poté se utkala mužstva proOFFICE a FC Citizens. Hráči Citizens dokázali navázat na své minulé vítězství proti Inseminátors FC a i tentokrát porazili favorita, nyní 3:5. Výhry dosáhli, přestože ještě v poločase prohrávali 1:0. K jejich výhře nejvíce přispěli Ladislav Kešner (1+2) a Ladislav Kobylák (0+2). Více než jeden bod v týmu poražených zaznamenal Jan Berka (1+1).
Čtvrtým překvapivým výsledkem v řadě se prezentovala družstva FC Boe United a FK Mamut. Hráči Mamuta po nerozhodném poločase 2:2 dokázali utkání získat pro sebe v poměru 2:5. Boe, jeden z předsezónních favoritů soutěže, tak pokračuje ve výsledkovém tápání. Hned o čtyři z pěti gólů Mamuta se zasloužil nejlepší hráč utkání, Marek Kadrnožka (3+1).

Poslední zápas proti sobě svedl týmy Sportbar Delta (jde o přejmenovaný tým Tipáč) a FC Levels. Tento nováček, který do ligy vstoupil třemi vítězstvími v řadě, prohrál tentokrát počtvrté v řadě a svůj kalich hořkosti vypil až do dna. Skóre se zastavilo na hodnotě 14:2. Skvělým výkonem k tomu přispěl Stanislav Levý (8+3). Sekundovali mu především Vít Popelka (2+6) a Martin Pučok (1+2).

Jedenácti kanadskými body se Stanislav Levý (15+11) dotáhl na čelo kanadského bodování, o které se dělí s Pavlem Klármanem z Old Bridge (19+7). Za nimi jsou František Tůma z Kance (19+5) a Adam Koudelka z Gamblers (14+6).
Nejlepšími střelci soutěže jsou po sedmém kole devatenáctigóloví Pavel Klárman a František Tůma, následováni Stanislavem Levým (15) a Adamem Koudelkou (14).

Nejlepšími nahrávači soutěže jsou nyní Vít Popelka (Sportbar Delta) s 12 asistencemi před svým spoluhráčem Stanislavem Levým (11) a Františkem Tvrdíkem z Nostalgiků (10 asistencí).

Brankářům k dnešnímu dni vévodí Ondřej Bíro z Gamblers (průměr 1,86 obdrženého gólu na zápas) před Ondřejem Murckem ze Sportbaru Delta (3,00) a Václavem Šlégrem z Kance (3,17).

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 23. říjen 2016

  Lahošť - Měsíce komplikací v automobilové dopravě i při cestování autobusy mezi Duchcovem a Teplicemi skončily. Lahošť je znovu průjezdná!

 • 23. říjen 2016

  Litvínov - Podezřele kličkující pomalu jedoucí vozidlo na janovském sídlišti neuniklo pozornosti obsluhy kamerového systému litvínovských strážníků. Na místo proto vyjela hlídka, která slovenskou osádku automobilu zastavila. Řidič strážníkům řekl, že na auto nasadil prázdnou rezervu a jel prý zrovna k čerpací stanici pneumatiku nafouknout.

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Sport

 • 23. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most doma podlehli Metzingenu 25:29. V odvetě druhého kola Poháru EHF podlehly 25:29 (9:15).

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.