Zprávy ze sportu

Povelikonoční úspěch mažoretek Mini Sluníčko Most

Reklama

Most - První úterý po Velikonocích se mažoretky Mini Sluníčko Most zúčastnily taneční soutěže Bořeňská čarodějnice. Tato soutěž se již tradičně konala v kulturním domě Kaskáda v Bílině.

 

Mini Sluníčko Most.

Dívky z Mini Sluníčko Most se se svými třemi choreografiemi předvedly jak v kategoriích mažoretkových, tak i v kategorii moderna. Nakonec si za svou snahu domů přivezly "povelikonoční nadílku" v podobě tří zlatých medailí a pohárů. Díky tomuto úspěchu se tak staly vítězkami této soutěže již pátý rok po sobě. Mažoretky Mini Sluníčko Most získaly letos již osm zlatých medailí, trénují každé úterý a čtvrtek v tělocvičně Okružní ZŠ Most pod vedením Kristýny Süttöové.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.