Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava
Archivováno

Most - Tuto neděli proběhlo již desáté kolo Mostecké ligy malé kopané. Po jeho odehrání je v tomto ročníku na čele ligové tabulky poprvé jiný tým než Gamblers Most.

Mostecká liga malé kopané. Foto: Aleš Janeček

Gambleři se po první utržené porážce z minulé neděle dokázali opět vrátit na vítěznou vlnu a hned v prvním nedělním zápase zvítězili proti FK Mamut 3:7 po poločase 1:2. Utkání střelecky rozhodl druhý nejlepší střelec minulého ročníku Adam Koudelka (5+1). Nejvíce mu sekundoval Martin Tancoš (1+2). O všechny góly poražených se zasloužil Dušan Marušík (1+2).

V dalším zápase se střetly týmy Old Bridge a Sportbar Delta. Sportbar Delta zaznamenal páté vítězství v řadě, tentokrát 3:9, a je to právě tento tým, který letos dokázal jako první vystrnadit Gamblery z čela ligové tabulky a to díky lepšímu skóre. Hned o sedm z devíti gólů se zasloužil Vladimír Pátek (3+4). Více než jeden gól vstřelil ještě Jaroslav Dvořák (2+0).

Třetím utkání dne proti sobě svedlo FC Levels a FC Citizens. Přestože v poločase Levels vedli 3:2, podlehli nakonec v zápase 4:7. V týmu vítězů vyrovnal střelecký výkon Adama Koudelky z Gamblers hráč Ladislav Kešner (5+0). Nejvíce mu pomáhal Dominik Horváth (1+1). V týmu poražených nejvíce vynikli Patrik Lazna a Martin Strasburger (oba 1+1).

V poledne se utkala družstva FC Kanec a proOFFICE. Kanec prodloužil svou vítěznou šňůru, která nyní čítá šest výher v řadě a proOFFICE porazil 5:4. Mužstvo proOFFICE podlehlo i přes statečný výkon, kdy celý zápas odehrálo bez střídání. Na všech gólech vítězů se podílel David Macko (2+3), dvakrát bodoval František Tůma (1+1). V týmu poražených se nejlépe předvedl Zdeněk Kušnír (2+1).

Poté následoval zápas mezi Nostalgiky a FC Boe United. Tento zápas skončil poměrně jednoznačným vítězstvím Boe 1:7 po poločase 0:4. Nejvíce kanadskými body k tomu přispěli Jakub Hošek (1+3) a Jaroslav Hrvol (3+0). Čestný úspěch Nostalgiků zaznamenal Martin Rudolf.

Kolo ukončil zápas mezi FC Gunners Most a Inseminátors FC. Gunneři, bohužel, nedokázali navázat na nadějný výkon z posledního kola. Tentokrát podlehli hrozivých 1:23 a je evidentní, že v rámci přestupního okna, které bude po tomto kole otevřeno, musí posílit. V týmu vítězů se nenašel nikdo, kdo by nezaznamenal aspoň jeden kanadský bod, a proto zde uvedeme pouze ty nejlepší. Hned 11 bodů zaznamenal Vít Hříbal (5+6), na šesti gólech se pak podílel Jan Ladomerský (4+2). Kuriózní je, že třetím nejvíce bodujícím hráčem vítězů byl jejich brankář Zdeněk Kopas (2+3). Ten se stal zároveň s Danielem Soldánem z Boe díky jednomu obdrženému gólu brankářem kola. Čestný gól za poražené vstřelil Martin Fryč.

Kdo jsou nejlepší střelci, nahrávači a gólmani?

Do nejlepší trojice kanadského bodování ligy se po tomto kole za vedoucího Františka Tůmu z Kance (28+11) a Stanislava Levého ze Sportbaru Delta (23+16) dotáhl Adam Koudelka z Gamblers (23+8).

Stejné pořadí je mezi nejlepšími střelci ligy. To vede František Tůma (28) sám s náskokem pěti gólů na Stanislava Levého (23) a Adama Koudelku (23).

Pořadí nejlepších tří nahrávačů ligy v tuto chvíli vypadá jako interní soutěž týmu Sportbar Delta. Stanislav Levý (16) je následován Vítem Popelkou (15) a trojici uzavírá další hráč Sportbaru Delta Vladimír Pátek (12).

Na čele nejlepších tří brankářů ligy zůstalo vše při starém, Ondřej Bíro z Gamblers (průměr 2,00 obdrženého gólu na zápas) vede před Ondřejem Murckem ze Sportbaru Delta (3,00) a Martinem Zudou z proOFFICE (3,14).


Více informací na www.fotbal-most.cz

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací