Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava
Archivováno

Most - Mostecká liga malé kopané má po této neděli za sebou své jedenácté kolo, které přineslo návrat ke starým pořádkům, když se do čela tabulky vrátili Gamblers Most.

O to se přičinil hned první zápas kola, kdy na sebe narazily týmy Sportbar Delta a FC Kanec. Kanec potvrdil svou současnou mimořádnou formu a zaznamenal již sedmou výhru v řadě, což z něj aktuálně činí tým s nejlepší formou z celého ligového pelotonu. Tentokrát zvítězil 6:7. Po velmi vyrovnaném průběhu rozhodl povedenou individuální akcí Ljubislav Djuranovič (1+0). V týmu vítězů nejvíce zářil Kamil Tůma (2+2). Za poražené byli nejagilnější Luděk Dostál a Stanislav Levý (oba 2+1).

V dalším zápase si Gamblers Most vzali zpět uvolněné první místo tabulky a učinili tak velmi rázně. Tým FC Levels zničili v poměru 13:0, když se zápas do debaklu zlomil až ve druhé půli po přijatelném poločasovém skóre 3:0. Na vysokém počtu vstřelených gólů mají největší podíl hráči Ladislav Dolejška, Ondřej Hollman a Adam Koudelka (všichni 2+3).

Třetí střetnutí dne proti sobě svedlo týmy FC Boe United a Old Bridge. Rovněž v tomto zápase brankář dosáhl v malé kopané velmi ceněné nuly. A byl to brankář Boe, které zvítězilo 7:0. Hned o pět gólů se zasloužil Damir Zečevič, když čtyři sám dal a na jeden ještě nahrál. Z jeho spoluhráčů mu nejvíce pomáhal Tomáš Walter (1+3).

Čtvrtý zápas dne přinesl třetí vychytanou nulu v řadě. FC Citizens porazili FC Gunners Most výsledkem 16:0. Hned dvanáct gólů vítězů zařídil Ladislav Kešner (6+6) a stal se tak hráčem kola. Tento jeho skvělý výkon je umocněn kuriózním faktem, že část utkání odehrál s každou kopačkou jinou, když jedna navíc byla lisovka a druhá sálovka. Z jeho spoluhráčů se dále ukázali zejména Antonín Fišer (3+4) a Ladislav Kobylák (3+3). Brankář Citizens Lukáš Kešner se společně s brankáři Boe Danielem Soldánem a Gamblers Ondřejem Bírem stali se svými čistými konty brankáři kola.

Toto utkání přineslo nepříjemnost v podobě návštěvy záchranné služby na 11. ZŠ, neboť jeden z hráčů Gunners měl astmatický záchvat. Hráči přejeme uzdravení a brzký návrat na hřiště.

Předposlední zápas kola proti sobě postavil mužstva Inseminátors FC a Nostalgici. Inseminátoři využili plně toho, že se Nostalgici tentokrát nesešli v nejsilnější sestavě a zvítězili jednoznačně 8:1. Stejně jako v minulém kole byl nejlepším hráčem Inseminátorů Vít Hříbal (3+1). Dva góly ještě vstřelil Tomáš Rain.

Kolo uzavřelo vítězství proOFFICE nad FK Mamut 4:3. V tomto zápase prokázali hráči proOFFICE mimořádnou morálku, když dokázali zápas otočit ze stavu 0:3. Dva góly za vítěze vsítil Zdeněk Kušnír (2+0), za Mamuta dvakrát skóroval Radek Valoušek (2+0).

Kanadské bodování

Nejlepší trojice kanadského bodování má stále stejné složení. Tentokrát je na prvním místě Stanislav Levý ze Sportbaru Delta (25+17) před Františkem Tůmou z Kance (28+12) a stahujícím Adamem Koudelkou z Gamblers (25+11).

Tito tři jsou zároveň průběžně nejlepšími střelci ligy. František Tůma (28) je následován Stanislavem Levým (25), na kterého se již dotáhl Adam Koudelka (25).

Pouze v pořadí nejlepších nahrávačů ligy je hegemonie této trojice narušena. První je Stanislav Levý (17) před svým spoluhráčem ze Sportbaru Delta Vítem Popelkou (15) a dvojící Vladimír Pátek (12) – rovněž Sportbar a František Tůma (12).

Čelo nejlepších tří brankářů ligy stále ovládá Ondřej Bíro z Gamblers (průměr 1,78 obdrženého gólu na zápas). Na druhé místo posunula vychytaná nula Daniela Soldána z Boe (3,00). Trojici uzavírá Martin Zuda z proOFFICE (3,13).

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací